Yedoo līdzsvara riteņi – kuru izvēlēties

Pavasaris sācies, saulīte vilina mūs pastaigās un pilnīUntitled design (1)gi noteikti īstais mirklis, kad iegādāties līdzsvara riteni mazajam riteņbraucējam. Lai jums nebūtu jālauza galvu starp neskaitāmām izvēlēm, esam savu sortimentu saīsinājuši līdz absolūtai favorītu listei, atstājot starp tiem BungiBungi Lite jauno ritenīti, ko Nīderlandē radījusi latviešu ģimene, un jau pārbaudītas vērtības – Yedoo līdzsvara riteņus, kuri pie mums ceļo no Čehijas.

Yedoo faktiski ir 3 dažādi modeļi, kas savstarpēji atšķirās tikai ar nelielām detaļām. Tieši kādām – lasiet tālāk.

Yedoo OneToo ir vienkāršākais no Yedoo modeļiem. Tam ir tērauda rāmis un ļoti forša rāmja ģeometrija, lai ar to varētu braukt pavisam mazs bērniņš – pat 85 cm augums ļaus aizsniegt zemi ar pēdiņām un atgrūsties (zemākais sēdekļa augstums 30 cm no zemes). Tai pat laikā stūre ir pietiekami tuvu, lai varētu to aizsniegt arī ar īsākām rociņām un saglabāt vertikālu ķermeņa pozīciju, kas iesācējam ir svarīga, lai justos droši uz ritenīša. Riteņa svars ir 3,7 kg. Un jāņem vērā, ka stūrē nav gultņa, līdz ar to stūre griežas riņķī par 360 grādiem un tai nav ierobežotāja. Tā faktiski arī vienīgā atšķirība ar Yedoo TooToo.

Yedoo TooToo ir gluži tāds pats kā Yedoo OneToo – tas pats rāmis un citas komponentes. Izņemot to, ka šim modelim stūre griežas ar gultnīti – tas nozīmē, ka patīkamāka un vieglāka ir stūres griešana un turklāt, līdz ar gultni stūre arī ir ierobežota sagriešanā, lai pasargātu bērnu no spējas stūres sagriešanas un kritiena. Tai pat laikā pagrieziena leņķis ir pietiekams, lai labi un veikli manevrētu un aizstūrētu prom no briesmām, ja tādas gadītos ceļā. Tātad vienīgā atšķirība starp OneToo un TooToo ir gultnis stūrē.

Trešais modelis ir Yedoo YooToo, kas ir visdārgākais, jo atšķirībā no abiem iepriekšējiem tam ir alumīnija rāmis. Pēc ģeometrijas un funkcionalitātes tas ir gandrīz gandrīz identisks – tik vien, ka tam aizmugurējā dakšā ir papildu vietiņa aizmugurējā riteņa montāžai zemāk-augstāk, kas dod iespēju iegūt vēl zemāku minimālo sēdekļa pozīciju no zemes. Vēl kāds centimetrs īsāks bērna augums, lai sāktu braukt. Tas svarīgi pašiem mazākajiem. Tāpat kā alumīnija rāmja svars – kopējais riteņa svars ir par 400 gramiem mazāks un sasniedz 3,3 kg. Tiešām maz. Un tas nozīmē, ka ja jūs izvēlaties riteni pavisam maziņam bērniņam, tad šīs abas atšķirības no tuvākā līdzinieka Yedoo TooToo ir vērā ņemamas un izsveramas.

Te saliku svarīgākos salīdzināmos kritērijus tabulā, lai visi ir vienkopus. Lai jums sokas izvēlēties īsto! Un droši rakstiet epastu vai zvaniet pa kontaktos norādītājiem telefoniem, ja vēl par ko māc šaubas.

OneToo TooToo YooToo
Rāmja materiāls Tērauda Tērauda Alumīnija
Riteņa svars 3,7 kg 3,7 kg 3,3 kg
Stūres ierobežotājs Nav Ir Ir
Pumpējamas riepas Ir Ir Ir
Bērnam piemērota rokas bremze Ir Ir Ir
Īpašs sēdekļa dizains Ir Ir Ir
Sēdekļa augstums no zemes 30 – 41 cm 30 – 41 cm 29 – 43 cm
Stūres augstums no zemes 51 – 56 cm 51 – 56 cm 51 – 56 cm

Leave a Reply