Pastāstiet mums par muki.lv!

Mīļie mīļie muki.lv atbalstītāji, sekotāji, cienītāji, pircēji… visi draugi, šoreiz vēršos pie jums ar lūgumu.

Kaut kā pēdējā laikā pārņem sajūta, ka mūsu draugu nu jau ir ne vien vienkārši daudz, bet ļoti daudz. Tas ir neizsakāms prieks, gandarījums un apliecinājums tam, ka laikam jau mēs darām labu darbu. Nekas cits mūs nemotivē vairāk, kā apziņa, ka kādam tas ir noderīgi… īsi sakot if roši, ka ir forši!

Tomēr šai sajūtai augot augumā ir arī radusies cita jušana – varbūt ir laiks atvērt otru veikalu Daugavas otrā pusē. Jo šobrīd daudziem tomēr ir jāmēro ceļš ārpus savām ikdienas takām, lai pie mums nokļūtu. Bet burzma mūsu veikalā un reizēm rinda un gaidīšana… varu iedomāties, ka šad un tad cilvēkiem ir visai ķēpīgi līdz mums tikt, mašīnu ne vienmēr it kur nolikt – kā parasti, spriežu pēc savām sajūtām un labi zinu, ka mēs faktiski iepērkamies tikai “lielajā veikalā” un iztaisīties ar bērniem ārpus darbalaika kaut kur citur speciāli ir visai komplicēts pasākums. Mūsu ģimenes “lielais veikals” galvenokārt ir “Spice”. Tāpēc tieši tur mums liktos vispiemērotākā vieta, kur iesēt sava otra veikaliņa sēklu.

Domāts – darīts! Sazinājāmies ar “Spici” un tur mums laipni atbildēja – kāpēc ne? Tikai, lūdzu, atsūtiet mums par sevi korporatīvo prezentāciju, kas pastāsta par jūsu veikala konceptu. …ok… kādu brīdi es savā darbu sarakstā ikdienu pārrakstīju no iepriekšējās dienas neizdarītajiem darbiem “uztaisīt korporatīvo prezentāciju par mums”… tad beidzu sevi mānīt, jo sapratu, ka par muki.lv īsti nevaru uztaisīt korporatīvo prezentāciju, jo tas ir galīgi nekorporatīvs. un koncepts ir tāds, ka koncepta nav 😉 tomēr manas pārdomas allaž kaut kur beidzas, lai sāktos nākamās: tak jau laikam, ja tomēr ar visu to, ka šī ir bezkoncepta nekorporācija, bet draugu ir daudz, par mums vairāk runā kas cits – mūsu darbi. un, kas gan labāk par mums varētu pastāstīt kā jūs, kas šos darbus novērtē?! tā nu mans lūgums būtu, vai jūs nevarētu šeit komentāros vai privātā vēstulē uz info@muki.lv uzrakstīt savas domas, kāpēc muki.lv patīk jums un kādēļ “Spice” būtu vēl foršāks “lielais veikals”, ja tur būtu arī muki.lv – mēģināšu no jūsu labajiem vārdiem uztaisīt korporatīvo kolāžu :) jau iepriekš jums pateicos ļoti ļoti…

p.s. starpcitu, ļoti novērtēšu arī tos draugus, kurus vaigā nekad neesmu redzējusi, jo varbūt tieši tad, ja mums būtu veikals “Spicē”, mums izdotos tikties, jo līdz Baznīcas ielai 31 mūsu darbalaikā jums tikt ir bezcerīgi… īsi sakot – es uz jums visiem ļoti ceru :)

10 Responses to “Pastāstiet mums par muki.lv!”

 1. Līna Says:

  Būšu lepna un palielīšos, ka esmu muki veikaliņu rekomendējusi daudziem saviem draugiem, paziņām un kolēģiem. Es parasti saku vienkārši: jēdzīgākais bērnu preču veikals pilsētā. Vai, kad tāds kategoriskāks noskaņojums: vienīgais jēdzīgais bērnu preču veikals.

  Un vēl: vienīgais bērnu preču veikals, kur nav jāsijā graudi no pelavām, kur es varu pirkt jebkuru lietu / mantu un zināt, ka tā ir pārbaudīta, kvalitatīva, droša un jēdzīga.

  Kaut kā tā. Lai veicas ar paplašināšanos. Es tā padomāju, mūsu mājās ļoti liela daļa bērna lietu nāk tieši no jūsu veikaliņi, paldies Dievam, ka tā!

 2. vija Says:

  es kā jūrmalniece ļoti priecātos, ja muki būtu arī Spicē. mans vīrs jau matus plēš, ja es viņam saku, ka jāiebrauc mukos – jo tas ir pašā centrā un tur nav kur nolikt auto.
  pievienojos Līnai – muki ir visjēdzīgākais bērnu preču veikals. un tas kā tā konkrētā lieta ir nopērkama mukos jau ir zināms kvalitātes un lietderības garants. Spice tikai iegūtu, ja tur būtu muki, jo tā pozicionē sevi kā ģimenes TC, bet jēdzīgu bērnu preču veikalu tur vairs nav.

 3. Eva Says:

  Es tiesam nezinu nevienu bernu precu veikalu, kura preces varetu izveleties nemaz neiedomajoties apsaubit to kvalitati, lietderibu. Tas ir tik fantastiski erti mums vecakiem, ka ir kadi vecaki, proti, jus Iveta un Jurgi, kuri tik rupigi atlasa ik katru preci un ir zinoshi par ik katru preci sava veikala. Un lieliskakais ir, ka so nostaju jus neesat mainijusi, laikam ejot. Jus paliekat uzticigi saviem principiem par tikai kvalitativam lietam musu berniem.
  Spice ari mums butu krietni ertaka tiesi auto novietosanas del.

  Lai jums sanak!

 4. Ilze Says:

  Sveiki! Es ar par Spici- mums tuvak un ertak! :) tieshi delj auto un viram sanaktu pa celjam no darba, citadak es arii saskaros ar to, ka darbadienas laikaa Bazniicas ielaa nav kur palikt un virs speciali negrib braukt. Ir tik forshi veikalinjaa paviesoties kopaa ar berniem, bet musu situacijaa tas tad iespejams tikai sestdienas un sobrid kad sacies pavasaris, uz veikaliem nudien negribas brivdienas doties! :)
  Patiik, ka veikalinjaa visas lietas tiek izmeginatas un ruupigi atlasitas, kas ir kaa zinama garantija, parejais – gaumes jautajums :) un nenoliedzami kaut kaadaa meeraa sakrit bernu audzinashanas filozofija, jo kaa gan citadi shis varetu klut par vienu no nedaudzajiem bernu precu veikaliem LV, kur musu gimene medz iepirkties :) lai darboties prieks arii turpmaak!!!

 5. Agnese Says:

  Sveiki!

  Ļoti gribētos Muki redzēt Spicē,jo arī es izvēlos daudzas lietiņas no jūsu veikaliņa! Pievienojos iepriekšējiem komentāriem !Uz drīzu redzēšanos Spicē!

 6. Daira Says:

  Sveiciens! Pievienojos Muki sekotāju pulciņam. Arī mēs bieži izvēlamies lietas tieši tur. Kā arī rekomendēju veikalu citiem. Man patīk gan piedāvājums, kurā nav sanācis vilties, gan īpašnieku un pārdevēju attieksme. Tas ir tā personiski. Par visu var aprunāties. Izvēlēties lietas bez steigas. Un, kas manuprāt ir būtiski, ka šis ir bērnu preču veikals, kas ir DRAUDZĪGS BĒRNIEM. Jo bērniem tur vienkārši ir ko darīt. mēs, piemēram, apavus Mukos pērkam kādu stundu. Man patīk, ka tur spēlējas īpašnieku puikas un apgrozās suņi. Tā draudzīgi viss. Jā, protams, arī klieentu lojalitātes programmiņa – katru reizi neliela atlaidīte. Jā, un paldies, par blogierakstiem. nenoliegšu, ka tajos esmu smēlusies gan iedvesmu, gan padomus.

 7. Daira Says:

  p.s. arī mēs par Daugavas otro krastu!

 8. ZaĶu Says:

  Ar visām četrām PAR vēl vienu Muki veikalu! Un, ja vēl tas būtu SPICĒ, tad vēl jo vairāk PAR!
  (happy) :)
  Muki ir ne tikai veikals, bet arī padomu dodošs palīgs bērna audzināšanā. Jo ir tik daudz jautājumu, par kuriem padomāt un ir arī nemitīgas šaubas par savu izvēļu nekaitīgumu bērnam. Līdz ar to ir trakoti ērti palasīt kāda cita pārdomas un zināt, ka tās lietas, ko pērkam Muki, ir jau Muki īpašnieku apdomātas, izsvērtas un novērtētas. Tas ir kā kvalitātes zīmodziņš, kuram, vismaz es, ļoti uzticos :)

 9. kristine Says:

  Biezi vien kads pirkums ir atlikts, jo ierobezotas iespejas ir tikt lidz veikalam centra. Spice ir musu puse, noteikti priecatos par veikalu, kur pirkumus varetu veikt kipa visa gimene!

 10. Linda Pupova Says:

  Atkārtošos, bet tieši tā arī ir, ka muki.lv ir ne tikai lielisks veikals, kurā var nopirkt jebko un būt pārliecinātai, ka tas būs kaut kas labs, bet muki ir arī vecāku izglītotājs, jo pastāsta mums kāpēc ir jābrauc atmuguriski, kā pareizi uzlikt galvā ķiveri, kādas ir vislabākās kurpītes mazuļem un tik daudz ko citu. Jūs esat izaudzinājuši veselu vecāku paaudzi. Pateicoties Jums mēs atklājām Klaudijas Hēlas Piklera nodarbības un tik daudz ko citu. Paldies, paldies un vēlreiz paldies Jums. Lai top otrais veikals!

Leave a Reply