Mantu maiņa garām – bija riktīgi forši :)

Paldies jums – šī “Mantu maiņa” bija vēl pat foršāka kā iepriekšējā :) Bija liels prieks sastapt neredzētas sejas un daudz ļoti smaidīgu bērnu un vecāku, pat par spīti tam, ka laukā -20C vai kas tamlīdzīgs. No rīta 11:00 verot durvis, pretī skrēja jau viscentīgākie Mantu mainītāji, kas arī šķiet dabūja vislabākos guvumus. Bet arī vēlāk mainīties gribētāju netrūka un galu galā plaukts palika tik tukšs, ka izskatās, ka uz labdarību pat lāgā nav ko vest – saliksim vien kastē un paglabāsim līdz nākamajai reizei.

Tieši tā, nākamā reize, protams būs – mēs štukojām par aprīli, kad ir Lielās talkošanas mēnesis un visi tīra un kārto visu ap sevi – tad jau arī kāda lieka manta uzrodas un ir īstais brīdis samainīties, vai ne? Tā ka iekrājiet maiņas mantas – pasākums būs :)

Daži secinājumi no šīs maiņas:

– bēdīgā skata mantiņu bija ļoti maz :) par to mums liels prieks, ka cilvēki nes mantiņas, ko tiešām mainīt, ne tikai atdot :)

– vairs nedominēja bēbīšu mantas vien – bija gan galda spēles, gan puzles, gan rotaļlietas pat skolnieciņiem un pieaugušajiem

– mīkstās mantiņas bija tiešām jaukas, ne tās, kas sakrājušas dikti daudz putekļu, līdz ar to gandrīz visas mīkstmantiņas un lelles atrada arī jaunus mīļotājus :)

– kad nākat uz “Mantu maiņu” – ņemiet līdzi maisus, jo tie guvumi ir daudz un apjomīgi un mums īsti nav iespējas palīdzēt ar iesaiņojumu visiem :)

Vispārīgi secinājumi:

– Ir vērts padot ziņu par “Mantu maiņu” tālāk – gandrīz visi, kas nāca, sacīja, ka ir vēl kādam pastāstījuši un cilvēku patiesi bija vairāk un dažādāki, līdz ar ko vairāk arī mantu un plašāka izvēle, lielāks bērnu vecuma diapazons utt. – visiem labāk!

– Ir vērts kooperēties – bija daži cilvēki no attālākiem reģioniem, kas mantiņas savākuši, atsūtījuši kādu uz Rīgu braucēju atvest tās pa nedēļas vidu un tad sestdienā brauca izvēlēties, ko vietā ņemt.

– Ja pašiem naudiņu sanāk ļoti daudz vai nav plāns doties uz “iegūšanas” dienu (sestdiena – nevarat tikt vai citi iemesli), tad noteikti var padalīties ar naudiņām ar kādu bēbīti, jo tiem naudiņas iegūt nav gandŗiz nekādu iespēju, jo vēl nav tik lielas artavas “nevajadzīgu” mantiņu… grabulīši un pašas pirmās rotaļlietas ir tās, kas visvairāk paliek pāri finālā.

One Response to “Mantu maiņa garām – bija riktīgi forši :)”

  1. oldziniex Says:

    Ar nepacietību gaidīsim nakamo reizi, tad mums arī būs liekas mantiņas :) Izklausās mūsu vecumam tur ir liela izvēle :)

Leave a Reply