Nu tad, par rūķiem!

Man jāuzraksta par rūķiem, jo tas ir labākais, ko rūķu labā varam darīt. Tātad jau divpadsmito reizi rūķi sāk rosīties, lai sagādātu dāvanas un 8. decembrī organizētu Ziemassvētku pasākumus mazturīgajām un daudzbērnu ģimenēm Latgalē. Arī jūs varat palīdzēt un piedalīties:

1. Veidu kā palīdzēt ir daudz, katrs var izvēlēties sev piemērotāko – vai pārskaitīt naudiņu (var arī nodot to mums personiski un mēs pie tikšanās nodosim rūķiem), vai sagatavot reālu dāvaniņu, tā vairāk līdzdarbojoties. Dāvaniņu var atstāt muki.lv telpās līdz 5. decembrim.  Mēs visu rūķiem nododamo apkoposim un nodosim īsi pirms došanās uz Latgales pusi. Ja šaubāties, kā būtu labāk, tad jāsaka, ka rūķi, iepērkot lielos apjomos konfektes, kancelejas preces, somas u.c. lietiņas, veic pamatīgu cenu izpēti un cenšas sarunāt atlaides, līdz ar to par to pašu naudiņu ir iespēja iegādāties vairāk… :)

Konts, uz kuru pārskaitīt ziedojamo naudiņu, saglabājās iepriekšējais (privātais, jo neesam organizācija):

LV96NDEA0000081624421

Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāle

Arturs Solozemnieks

p.k.170379-10712

Ja Jūs veicat pārskaitījumu, tad lūdzam atsūtīt savu e-pasta adresi ar norādi, lai pēc pasākuma varētu jums nosūtīt atskaites prezentāciju ar aprakstu par piedzīvoto, izdarīto un iztērēto.

2. Jauki, ja sagatavosiet speciālās dāvaniņas! Ja dāvaniņa noformēta tā, ka nav redzams, kas ir “lācītim vēderā”, tad lūgums pievienot lapiņu ar “instrukciju”, lai zināms kāda vecuma un dzimuma bērniņam (vai visai ģimenei) to dāvināt.

3. Par mazlietotajām lietiņām: Pēdējos gados rūķi visvairāk koncentrējas uz apgērbu sagādāšanu tieši bērniem (bet nepiemirstiet arī par lielākajiem – līdz pat 16-17gadīgajiem – arī viņi grib tikt pie kādas jaukas štātes). Tomēr, ja kas labs skapī atrodams arī pieaugušajiem, rūķi solās nogādāt to kādai jaukai ģimenei, kam tas varētu noderēt.

4. Jāpiemetina, ka lietotas rotaļlietas labāk gan pietaupiet citiem nolūkiem – pēc lielajiem apdāvināšanās svētkiem un gadu mijas sagaidīšanas, kad jāizrevidē māja jaunam gadam, rīkosim lielo “Mantu maiņu” un tad par liekām kļuvušas mantiņas jums noderēs, lai tiktu pie citām un noderīgām :) Savukārt rūķi saka, ka lai nu ko, bet mantiņu ir maķenīt vairāk kā varētu gribēties un tādēļ vairāk koncentrējas uz praktiskākām lietām – apģērbu, kancelejas precēm, grāmatām vai – priekam – kādu našķi sarūpē :)

Lūgums sniegt savu palīdzīgo roku un nodot šo ziņu arī citiem, kas vēlētos palīdzēt! Uz visiem jautājumiem, kas rodas, ar prieku atbildēs prezentācijā uzrādītie rūķu pārstāvji! Rūķu prezentācija

Leave a Reply