Es tās izsapņoju, pirms satiku…

Acīgs lasītājs būs pamanījis, ka kādu krietnu laiku – vairāk kā gadu – atpakaļ mani bija pārņēmusi vēlme veidot muki.lv apģērbu kolekciju. Par iemeslu tam bija īpašs bikšu modelis, kādu es biju izsapņojusi – ideālās bikses – bet nekur nevarēju nopirkt. Man šķita, ka šīm biksēm ir jābūt no pabiezas – tādas kā sporta tērpi – trikotāžas, kokvilnas, bet tīkamas un mīkstas, maķenīt siltas, lai der visiem (ne)gadalaikiem. Vēl man šķita svarīgi, lai tās būtu ar to foršo zemo stakli, jo izskatās tik fifīgi un pavisam mazākajiem valkātājiem noslēpj autiņbikses, jo nevienam tak nav jāzin, iet mans bērns uz poda vai ne. Un šāds brīvs griezums ļautu bērnam arī ideāli kustēties visos virzienos bez ierobežojumiem. Tad vēl man šķita, ka tām būtu jābūt platai jostai, lai nespiež punci un nešļūk nost – tāda tak ir piemērota visiem vecumiem daudz labāk nekā šaurā bikšgumija – man arī savām brīvā laika drēbēm labāk patīk plata jostasvieta – jums ne? Un domājot par rāpošanu, šķita, ka varētu būt vēl uzšuves uz ceļgaliem, lai mīkstāk un mazāk nodilst… Robins noteikti vēl piemetinātu, ka vajag lielas kabatas, lai visu var salikt… Tā nu es par viņām sapņoju, līdz vienā jaukā dienā šīs bikses man vienkārši “nāca pretī” – sastapu tās bērnu preču izstādē “Bērnu pasaule” un valkāja tās pieaudzis vīrietis – puisis no Lietuvas vārdā Gediminas, kas ir lietuviešu trikotāžas apģērbu zīmola Happeak tētis. Viņu iedvesmojis bija dēlēns Joris, kurš ir tikai nedaudz vecāks kā Robins un tāpat mīl brīvi draiskoties un par apģērbu daudz nedomāt. Sapratāmies uzreiz, mums pat nebija jāapspriež, kāpēc šīs bikses, krekliņi, jaciņas un kombinezoniņi ir tieši tādi – mums abiem ir mājās mazi bērni :) Lai prieks būtu pilnīgs, viņam uzreiz iepatikās vairākas lietas muki.lv stendiņā un mēs veicām milzīgi apjomīgu barteri, kā rezultātā viņi tika pie līdzsvara riteņa un citām foršām lietām, bet mēs pie diviem maisiem nebeidzami jauku drēbju, kuras aizgūtnēm valkājām visu vasaru, rudeni un nebeidzam nēsāt arī tagad. Intensīva drēbju lietošana, mazgāšana un mīlēšana nav tām nemaz darījusi skādi. Daži apģērba gabali ir tik versatili savos izmēros, ka der kā Klāsam, tā Robinam un derēs abiem vai kādam no viņiem vēl krietnu brīdi…

Un mēs atklājām, ka izcilas ir ne vien izsapņotās bikses, bet arī pussiltie garroku svītiji, un drausmīgi foršais kombinezons, kas der visam pa virsu un silda un sargā no vējiem un riebīga laika. Un kapučjakas ir lieliskas. Īsi sakot, mums, protams, kā vienmēr, ir savi favorīti.

Tā nu neko daudz nedomājot, pēc savas pozitīvās pieredzes un mīlestības no pirmā skatiena, vedām kaudzes ar jauno, nepacietīgi gaidīto rudens/ziemas kolekciju uz Rīgu un liekam savos plauktos :) Un mēs no tiesas priecāsimies, ja līdzās vairākiem veikaliem ASV un Skandināvijā, kuru pircēji jau iemīļojuši Happeak darinātās drēbītes, Happeak saime varēs ierakstīt arī veikaliņu Rīgā, kur cilvēki sasniedz prieka virsotnes, iepriecinoties ar Happeak apģērbiem :)

Lai jums silti un omulīgi šai rudenī!

9 Responses to “Es tās izsapņoju, pirms satiku…”

 1. Ilze Says:

  Izskatās un izkalusās superīgi!! Kādu dienu skriešu skatīties :)

 2. ramona Says:

  Beidzot!
  Esmu izrakusi visu internetu , meklējot zemās stakles bikses , šad tad kaut ko arī atrodu, bet piedāvājums diezgan ierobežots:(

  Tās tiešām ir ļooti ērtas (patīk gan man, gan maniem bērniem):)

  Skriešu pirkt!!!!

 3. Gita Says:

  Kā reiz man sākās neliela nervozitāte, jo vēlējos nopirkt mazajam ziķerim bikses (uz gada vecumu +/-), kurās viņš justos pietiekami brīvi, lai tās neierobežotu kustības un, protams, lai arī izskatās forši. Te, nu, kārtējo reizi pārliecinājos, ka lielu daļu ražo tikai, lai skaisti izskatās vai/un nedomājot par to, kā bērnam būs tās drēbes nēsāt.
  Tādēļ milzīgs prieks par šo jaunumu Jūsu veikalā! :) Visi mani kreņķi beidzās 😀

 4. Baiba Says:

  pasakaini! patīk pilnīgi viss, ko Happeak uzmeistarojuši! vai uz muki.lv plauktiem kaut kad ceļos arī tās nereāli skaistās cepures ar bumbuļiem?

 5. admin Says:

  jāpaprasa par cepurēm – man arī tās liekas super’mukas :)

 6. Inese Says:

  Sveiki, vai neplanojat tirgot arī pieaugušo Happeak kolekciju??? Pati sapņoju par tām biksēm, tagad īpaši mazo gaidot liekas tās būtu super ērtas.

 7. admin Says:

  Pie mums ir nopērkams šis tas no Happeak pieaugušo drēbītēm :) Daudz gan nav, bet pāris bikses, kleitas un brunči atradīsies, kā arī topiņi ir īpaši piemēroti grūtniecēm, jo tiem ir “krunkainais” vēders.

 8. Inese Says:

  Kur to var redzēt?Tikai ieradoties pie jums vai mājas lapa arī kaut kur paslēptas ir?

 9. admin Says:

  Ir ir www arī – šeit. http://veikalins.muki.lv/veikalins/drebites/happeak_apgerbi

Leave a Reply