muki.lv jaunā kolēģe :)

Šķiet, ka ir pēdējais mirklis jūs iepazīstināt ar mūsu jauno kolēģīti, muki.lv ģimenes jaunpienācēju – Daci. Jau pāris nedēļas septembrī Dace padzīvojās pa veikaliņu, iejutās uzreiz un mēs apjautām, ka gluži instinktīvā izvēle cerams būs bijusi pareiza :) Atceros iepazīšanās sarunu ar Daci, kad tā ievilkās krietnā pusotrā stundā un mums bija ko pļāpāt un pļāpāt :) Tātad esam uz viena viļņa. Un tomēr Dace ir citāda – tādēļ nesalīdziniet, nemēriet un nesakiet “labāka” vai “sliktāka” – savādāka :) Kārtīgāka, dāmīgāka, stingrāka, savaldīgāka… :) Un mēs ceram, ka viss muki.lv no tā tikai iegūs…

Par sevi Dace raksta:

“Pirmā pieredze bērnaudzināšanā (ja neskaita brāļa auklēšanu) man bija studiju gados, kad strādāju par auklīti.

Cik atceros, man vienmēr ir veidojies labs kontakts ar bērniem, neskatoties uz to, ka man nav ne pedagoģiskā, ne psiholoģiskā izglītība. Komunicējot esmu dabīga, emocionāla, instinktīvi paļaujoties uz izjūtām.

Jau meitas gaidīšanas laikā iepazinos ar dažāda veida noderīgu informāciju, kuru pamatā ieguvu ģimenes veselības centrā „Stārķa ligzda”, izlasot fantastisko L.Rozenbahas grāmatu „Gaidības un radības ar prieku”, apmeklējot K.Hēlas lekcijas, kā arī attiecīga veida žurnālos un interneta vietnēs, atsijājot sev aktuālo. Kā rezultātā piedzīvoju skaistas mājdzemdības ar meitiņas tēta un Dinas Ceples palīdzību. Līdz ar meitas piedzimšanu vēl vairāk pārliecinājos, ka bērns ir personība no dzimšanas dienas un ka mēs lielie varam viņam dot fantastisku iespēju augt un attīstīties. Tieši tāpēc ar meitu runāju kā ar līdzvērtīgu personu, lietojot skaidru valodu. Neatsverama mūsu ikdienas sastāvdaļa ir arī dažādu nodarbību apmeklēšana, lai ikdienu padarītu radošāku un krāsaināku. Te jāmin burvīgā bēbīšskoliņa „Matejs” un mūzikas studija „Orff”. Liela nozīme ir bijusi arī rotaļlietu izvēlē, kur uzsvars ir likts uz radošo un fantāzijas attīstību. Tāpat jāmin mūsu, kā vecāku prieks par meitu un vēlme līdzdarboties dažādās aktivitātēs ikdienā. Apzinoties, ka ģimene un laba izglītība ir drošs un stabils pamats bērna nākotnē.”

Uzņemiet viņu silti, skolojiet viņu, kā esat skolojuši mūs, un ieklausieties viņā, jo viņai ir ko teikt, un Dace labprāt jums palīdzēs veikaliņā, cik ir viņas spēkos :) Tāda viņa mums tur tagad būs – čakla, žiperīga un starojoša.

2 Responses to “muki.lv jaunā kolēģe :)”

  1. Ilze Says:

    Lai izdodas Dacei iekš muki.lv!
    Turēšu īkšķi un iesim viesos ar.. :)

  2. Pēteris Says:

    Dacīte patiešām ir apdāvināta un zinoša bērnu lietās, viņa vienmēr pievērš uzmanību kvalitātei un pašam labākajam! :)

Leave a Reply