Bilibo iekļuvis MoMA kolekcijā

Es zinu, ka šeit bija jābūt ierakstam par Klāsa pirmo mēnesīti otrajā dzīves gadā. Tas top – man to visu laiku nākas pārrakstīt un labot, jo kā es uzrakstu, ka Klāss kaut ko dara vai nedara, tā viņš tieši to savā dzīvē pamaina un klaji stāstīt nepatiesību tak nebūtu smuki :) Tā ka tas top un parādīsies tuvākajās dienās… bet meanwhile

Padalīšos kopīgā priekā ar Aleksu Hokštrāseru, kurš ir Bilibo saimes izgudrotājs un tēvs. Satikām viņu savā pavasara ceļojumā uz Šveici – ak jē, cik viņš ir foršs un vienkāršs cilvēks! Nemaz nešķiet, ka tas būtu vīzdegunīgs bērnu rotaļlietu ikoniska dizaina radītājs, kuru pat MoMA (Amerikas modernās mākslas muzejs) iekļāvis savā kolekcijā, kas veltīta gadsimtam bērnu dizainā (Century of the Child: Growing by Design, 1900-2000). Tā kā tas noticis burtiski nupat, kad šī kolekcija atklāta, tad sveicienus sūtījām Aleksam arī no Latvijas, jo tas patiesi ir liels panākums – tāpat vien tur neiekļūst 😉 Un mums ir jo liels prieks, ka Latvijas bērni un viņu vecāki arī atzinīgi novērtē Bilibo un mēs esam līdzās tik daudz radošam bērna priekam un aktīvai izaugsmei :) Forši!

Lūk te, Bilibo iekļauts arī MoAM veikaliņa kolekcijā – bet mēs to izdarījām ātrāk. :) Vai varētu domāt, ka mēs fiksāk pamanām, kas ir laba manta? :)

Leave a Reply