Gift registry jeb dāvanas, kas sagādā prieku

Gribamliste ir kaut kas tāds, ko es biju iekļāvusi mūsu jaunās mājaslapas izstrādes “gribamlistē” – nu dikti gribējās, lai mums tāda ir :) Un kad tad vēl mums to celt saulītē, ja ne dāvināšanas un apdāvināšanās sezonā pirms Ziemassvētkiem?!

Gribamliste muki.lv funkcionē kā īsts Gift registry. Nezināt, kas tas ir? Es jums tūliņ pastāstīšu. Tas ir tāds vēlamo dāvaniņu saraksts, ko apdāvināmais (vai viņa vecāki) sastāda un padara publiski pieejamu caur trešo pusi. Attiecīgi visi ciemiņi un dāvanu gādātāji, var iepazīties ar vēlamo dāvaniņu variantiem un sagādāt kaut ko no tā. Tam ir vairākas priekšrocības:

– Dāvinātājs vienmēr var būt drošs, ka dāvaniņa būs gaidīta un gribēta, bet apdāvināmais būs pasargāts no nevajadzīgu lietu plūdiem un apaugšanas ar krāmiem

– Ja vien visi ciemiņi godīgi atzīstās pārdevējam, kam pērk dāvaniņu, tad tas pasargā no dāvanu dublēšanās

– Lai arī iecerēta, dāvaniņa tomēr ir pārsteigums, jo apdāvināmais līdz pat dāvanas saņemšanas brīdim nezin, kurš ko ir iegādājies.

Kā tad tas funkcionē muki.lv?

Norādes apdāvināmajam: Jaunajā mājas lapā veikalins.muki.lv ir iespējams reģistrēties un sakārtot savu Gribamlisti – pie ikvienas preces, ko vēlaties saņemt kā dāvanu, jāizvēlas vajadzīgā krāsa un izmērs un jāspiež “Gribamliste”. Kad saraksts gatavs, to var nosūtīt draugiem un radiem e-pastā vai aizsūtīt uz savu e-pastu, tādējādi saņemot linku, kuru iespējams publiskot blogā vai izplatīt citādi. Šajā linkā cilvēki varēs publiski apskatīt vēlamo dāvanu sarakstu.

Norādes dāvanu gādātājiem: Ja jums ir aizdomas (vai jūs pat droši zināt), ka jūsu draugs vai rads ir sagatavojis dāvanu sarakstu muki.lv, noskatīto dāvanu iegādājoties pie mums, lūdzu, dariet mums zināmu, ka pērkat dāvaniņu tam un tam. Mēs līdz ar to atzīmēsim, ka šī dāvana jau iegādāta (vai, pareizāk sakot, izņemsim iegādāto dāvanu no saraksta), tā nodrošinot, ka kāds ciemiņš neierodas ar tādu pašu pārsteigumu. Tāpat jūs vienmēr varat mums palūgt apskatīties kāda sava drauga aktuālo dāvanu sarakstu, lai būtu droši, ka laikā, kamēr nācāt no sava datora līdz mūsu veikaliņam, kāds jūsu noskatīto dāvaniņu nav jau iegādājies.

Un mums liekas, ka abpusēji saskanīgu darbību rezultātā, visiem vajadzētu būt makten priecīgiem par šajos Ziemassvētkos sarūpētajām dāvaniņām :) Un ne tikai Ziemassvētkos… 😉

 

Leave a Reply