Dāvanas, kas radītas Latvijā

Ziemassvētku darbu drudzis mūsu ģimeni pārņēmis jau pilnā sparā un daudz kam neiznāk vaļas. Starp šīm lietām ir arī fotografēšana (jo vairs nav saulainu pēcpusdienu – kamēr mazie guļ, kad var pafočēt dažas labas lietiņas), preču salikšana veikaliņā utt. Tādēļ uzrakstu vismaz šādi – blogierakstā, ka pie mums veikaliņā ir mazliet lielāks sortiments kā šajā vai jaunajā lapiņā. Būtiskākās šeit trūkstošās lietas, ko noteikti ir vērts nākt uz veikalu apskatīt klātienē ir:

– Latvijas mammas rokām tamborēti grabulīši, tārpiņi graušanai (Klāsa favorīts!) un pirkstiņu veiklībai – pogspilventiņi;

– dzintara zobu krellītes pavisam mazajiem, ar kādām tagad rotājas mūsu Klāsiņš, zobiņus audzējot;

– koka mantu plaukts ir pilnāks kā varētu likties;

– un mūsu grāmatu plauktā tagad ir izdevniecības Liels un Mazs grāmatiņas – arī pavisam jaunais 2012. gada auto kalendārs (Robins stāvā sajūsmā) un Māras Zālītes “Tango un Tūtiņa ciemos” grāmatiņa, par kuru lasīju anotāciju decembra Manā mazajā :)

– ir arī linu rūķu mices un apmetnīši bērniņiem no 6 mēnešu vecuma līdz pat skolai.

– un plauktos atgriezušās Klasiskās koka piramīdas

Tā ka droši pie mums pēc rūķiem un maisu saturiem :)

4 Responses to “Dāvanas, kas radītas Latvijā”

 1. Daiga Says:

  Lūdzu, netirgojiet grabulīti ar tām piešūtām koka bumbiņām, jo tas var radīt nopietnu aizrīšanās risku. Manam bērniņam tāds tika uzdāvināts un pēc kāda laika lietošanas (bērniņš bija sasiekalojis grabuli) pāris koka bumbiņas sadalījās. Ar vienu no koka gabaliņiem mans zīdainis aizrijās. Paldies Dievam, ka viss beidzās labi. Jau vairākkārt esmu griezusies ar šo informāciju “Blēņu Bodē”, kur tirgo šo grabulīšus, taču kā izskatās tie tiek tirgoti vēljoprojām.

 2. admin Says:

  Liels paldies par aizrādījumu! Tā kā par bērnu drošību ļoti rūpējamies, tad bijām lūguši uzlabot grabulīti un bumbiņas piestiprināt daudz rūpīgāk – tās tagad piešūtas daudz ciešāk (ar 4 un pat vairāk diedziņiem), kā Blēņu bodei gatavotajiem grabulīšiem. Tomēr nebijām informēti/iedomājušies, ka pašas bumbiņas var sadalīties un apdraudēt mazos. Noteikti visus grabulīšus ar koka bumbiņām izņemsim no saviem plauktiem. Tiešām liels paldies par informāciju.

 3. ex Blēņu bode Says:

  Labdien!

  Esmu no ex- Blēņu bodes un varu teikt, ka NEVIENS pircējs nav griezies pie mums ar šo informāciju. Mēs VIENMĒR uzklausām klientu komentārus un arī sūdzības, ja tādas rodas, un mēģinām rast risinājumu, taču no Jums, pie tam vairākkārt, kā apgalvojat, informāciju NEESAM saņēmuši. Lai gan Blēņu bode vairs nepastāv, tomēr negribētos, ka publiski tiekam nomelnoti. Mums tiešām žēl, ka Jūsu mazulim tā ir gadījies, taču par šādu incidentu dzirdam PIRMO reizi!

 4. Daiga Says:

  Biju pavisam pārliecināta, ka Ogrē, lielveikalā “Dauga” ir Blēņu bode. Šajā veikalā arī esmu griezusies. Ļoti žēl, ka pārdevējas nereaģēja. Pati vainīga, ka neuzrakstīju oficiālu sūdzību, jo šobrīd tiešām tad sanāk, ka jūs nomelnoju.

Leave a Reply