Steidzam palīgā rūķiem

Kā jau katru gadu (nu jau 11 pēc kārtas) pirmssvētku laikā sarosās arī rūķi. Un mēs it labprāt viņiem kaut kā palīdzam, jo labu darbu viņi dara – vāc labas mantas un naudiņas Latgales trūcīgajām ģimenēm, visvairāk jau šo ģimeņu bērniem. Šogad jau 10.decembrī rūķi dosies uz Latgales pusi, lai satiktu mazos, sarīkotu viņiem īsti foršu pārsteigumu un aplaimotu ar dāvaniņām kādus 300 bērniņus. Arī jūs rūķi (un arī mēs) labprāt aicinām iesaistīties. Kā to var? Veidu, kā palīdzēt, ir daudz – katrs var izvēlēties sev piemērotāko:

1.  Var pārskaitīt naudiņu (var arī nodot to rūķu pārstāvjiem personiski – tostarp naudiņu var ziedot to uzticot arī muki.lv cilvēkiem), vai sagatavot reālu dāvaniņu, tā vairāk līdzdarbojoties. Ja šaubāties, kā būtu labāk, tad jāsaka, ka rūķi, iepērkot lielos apjomos konfektes, kancelejas preces, somas u.c. lietiņas, veic pamatīgu cenu izpēti un cenšas sarunāt atlaides, līdz ar to par to pašu naudiņu ir iespēja iegādāties vairāk… :) Savukārt pašu sarūpētā dāvaniņā ir jūsu sirdssiltums…

Konts (privātais, jo rūķiem nav organizācijas), uz kuru pārskaitīt ziedojamo naudiņu:

LV96NDEA0000081624421
Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāle Arturs Solozemnieks
p.k.170379-10712

Ja Jūs veicat pārskaitījumu, tad lūdzu atsūtīt kādam rūķu pārstāvim (visus rūķu pārstāvjus var apskatīt www.rukitis.com) savu e-pasta adresi, lai pēc pasākuma var nosūtīt atskaites prezentāciju ar aprakstu par piedzīvoto, izdarīto un iztērēto.

2. Jauki, ja sagatavosiet speciālās dāvaniņas – arī tās var atdot rūķu ziņotājiem muki.lv! Ja dāvaniņa noformēta tā, ka nav redzams, kas ir “lācītim vēderā”, tad lūgums pievienot lapiņu ar “instrukciju”, lai var zināt, kāda vecuma un dzimuma bērniņam (vai visai ģimenei) to dāvināt.

3. Par mazlietotajām drēbītēm: Pēdējos gados rūķi visvairāk rūpējas par bērniem, tādēļ arī drēbītes rūpē vairāk bērniem (neaizmirsīsim arī pusaudžus līdz pat 16-17 gadu vecumam).

Vienalga, vai vēlaties palīdzēt ar naudiņu, dāvaniņu vai par mazu palikušām drēbītēm bērniņiem, itin visu stiepiet tik pie mums uz muki.lv un mēs to visu apkoposim veselu nedēļu (līdz nākamajai trešdienai) un tad nogādāsim visu sūtījumu rūķiem. Tā kā rūķiem vajag laiku, lai visu sasaiņotu dāvanu maisos, tad pie viņiem visu gādāsim ceturtdien pats vēlākais.

Lūgums sniegt savu palīdzīgo roku un nodot šo ziņu arī citiem, kas vēlētos palīdzēt!

Tags:

Leave a Reply