Dāvanu blogi

Laikā, kad visi drudžaini domā un pērk dāvanas, un šis vārds sāk iegūt mazliet negatīvu nokrāsu kā kāds apgrūtinošs pienākums, gribējām padalīties ar jauku ideju, ko nu jau esam sastapuši ne reizīti vien (protams, mums liels prieks būt neatņemamai šīs idejas sastāvdaļai :) )… Vairāki mūsu pircēji izveidojuši savus dāvanu blogus jeb vēlamo dāvaniņu sarakstus internetā. Ideja man šķiet superīga un iedvemsojoša – atvieglo dāvanas iegādi dāvinātājiem un iepriecina vecākus un mazuli. Forši, vai ne?

Te daži piemēri:

http://mazaisprieks.wordpress.com/ – tādas dāvanas izvēlējušies mazā Ansīša vecāki

http://janunezinatkodavinatlivaitadseitdazasidejas.wordpress.com/ – te atkal Līvas dāvanu saraksts…

Nu tā :) Varbūt arī jums noder :)

 

6 Responses to “Dāvanu blogi”

 1. Liga Says:

  Paldies, jauka ideja. :) …. un var pašpikot, kur var nopirkt labas lietas ar sev… :)

 2. admin Says:

  Nu skaidrs, ka pie mums – muki.lv :)

 3. livas mamma Says:

  Man looooti gribetos,ka muki.lv piedavatu iespeju vecakiem sastadit davanu sarakstu muki veikala un tad cilveki atnaktu pie jums,pateiktu, pie kuriem vini dodas ciemos un jus smuki paraditu musu izveletas lietas un cilveks varetu izveleties,ko velas un var atlauties. Sadi gift register ir tik daudz kur pasaule populari un loti erti visam trim pusem.mes pirmie sastaditu tadu pie jums:)

 4. admin Says:

  man jūs iepriecināt? :))) Mēs kā reizi esam finiša taisnē ar jauno lapiņu… Un tur esam parūpējušies par iespēju taisīt ikvienam reģistrētajam lietotājam savu Gribamlisti, ko var gan draugiem un radiem nosūtīt, gan arī jūsu ciemiņi var pie mums iegriezties un nosaucot vārdu uzvārdu reģistrētajam lietotājam, mēs atļausimies pačukstēt, ko jubilārs labprāt saņemtu dāvanā 😉 Tā jums patiks? :)

 5. Rimants Says:

  Notestēju gribamlisti. Būtu forši, ja varētu vienkārši norādīt linku uz izveidoto gribamlisti, nevis sūtīt uz epastu. Tādējādi varu iekopēt saiti visur, kur gribās un interesenti redz to tāpat-man labi, jo sasniedzu plašāku auditoriju. Muki.lv labi, jo nāk papildus plūsma, kas kaut vai aiz intereses paskatās, ko tad es gribu un uzzina par muki.lv – tā teikt bezmaksas reklāma jums :)

 6. admin Says:

  Gribamliste emailā parādās kā links, līdz ar to nosūtot gribamlisti uz savu e-pastu, var tikt pie linka :)

  Turklāt mūsu liste ir īpaši parocīga – ja šī liste ir nodota, piemēram, kā dāvanu saraksts vairākiem cilvēkiem, tad, ja kāds ierodas un kaut ko no mums iegādājas un pasaka, kam to pērk, mēs varam pēc īpaša lūguma attiecīgo dāvaniņu no gribamlistes izsvītrot un tas nodrošinās, ka kāds cits ciemiņš neiegādāsies to pašu, jo kopš tā brīža linkā vienmēr būs gribamlistes aktuālais dāvanu saraksts, kuras vēl neviens nav iegādājies. Pie nosacījuma, ka pērkot dāvaniņu, ciemiņi palūdz šo dāvanu no konkrētā lietotāja dāvanu saraksta svītrot… Principā tas ir gift register, vai ne? :)

Leave a Reply