Siltām kājelēm

Lai nevilktu garumā, krāmējoties ap kvalitatīviem foto utt., ziņojam ar ātrumā nobildētu foto – muki.lv ir savesti daudzdažādi zābaciņi. Tie pagaidām nav pilnvērtīgi ievietoti mūsu virtuālajos plauktos, bet Lāčplēša ielā 10 pagrabiņā tos jau pamazām sāk izpirkt un sāku bažīties, ka kamēr salikšu bildes webā, nebūs jau vairs ko pirkt.

Tātad:

– ir 6 dažādu modeļu zābaciņi lielākajiem bērniem no nopietno soļu kategorijas. Daži modeļi ir ādas, daži no sintētiska materiāla. Visi ir ar siltinājumiem un šķiet, ka kalpos kājiņu siltumam godam.

– arī mīksto pēdiņu zābaciņi papildinājušies par 6 modeļiem – ir gan maziem kovbojiņiem, gan klasikas piekritējiem un pat viens pārītis zaļu zābaciņu :)

Šodien un rīt var pagūt iegādāt, jo arī 18. novembrī mēs strādāsim, klientu ērtībai par godu, no 11 līdz 15 – tā ka pa ceļam uz parādi droši var iegriezties pie mums un izvēlēties sev siltus soļojamos :)

Ak jā, par cenām. Cenas arī 18. novembra cienīgas – nopietno soļu zābaciņi 18 Ls, puszābaciņi kurpīšu cenā 16.60 Ls. Un mazajiem bērniem nekas nav mainījies – arī jaunie zābaciņi maksā 13.90 Ls

 

Leave a Reply