Ar Franck&Fischer gandrīz kā Ziemassvētkos

Tā ir – kad Jurģis saka, ka ir atvests Franck&Fischer, tad es pēc iespējas drīz ieplānoju braucienu uz veikaliņu, jo, verot vaļā kastes, jūtos gandrīz kā Ziemassvētkos – tajās vienmēr ir dikti daudz kā koša un krāsaina… un forša! Arī šoreiz ir daudz jaunumu (tikai daļu esmu salikusi webā). Un atvestas sen gaidītas lietas no vasaras kolekcijas. Piemēram Robins beidzot tika pie krokodilsomas – drausmīgi drausmīgi forša. Es godavārds, neesmu redzējusi tik kvalitatīvu somiņu mazajiem (apmēram 2-5 gadus veciem bērniem), kā miniatūra ļoti labas kvalitāte smugursoma ar polsterētu muguriņu, izoderētu iekšiņu, kabatiņām, atstarojošiem elementiem, nopietnām polsterētām lencēm – īsi sakot, man sajūsma. Pūcīšsomas arī ir tādas pašas – dikti labas.

Klāsam tika aktivitāšu paklājs, uz kura viņš uzreiz apvēlās uz punča (urrā!) :) Un lace uz priekšdienām (esam atveduši visas jaunās laces un priekšautiņus ar piedurknītēm – var paskatīt šiten). Bet vēl jau tur ir visa kā – gan starp mantām, gan vispār… īsi sakot, ieskatieties sadaļās un nāciet arī ciemos…

P.S. Beidzot sadūšojāmies pie sevis ielaist arī polārlāci – mums ir tas foršais tamborētais paklājs tagad. Un Robinam ar Klāsu tagad būs jāatzīmējas pie augumiņa :)

Tags:

Leave a Reply