Ir, ir, ir!!! Līdzsvara riteņi ir!!!

Kamēr Robins pa laukiem skrien ar savu līdzsvara riteni pa savu saimniecību, pirmie ilgi gaidītie līdzsvara riteņi ir ieripojuši muki.lv pagrabiņā. Tā ka nu sāksim ar pirmajiem 3 modeļiem… to starpā ir ļoti glītais un “nekā lieka” idejām sekojošais Seven – ļoti, ļoti līdzīgs tam, ar kādu šobrīd mūsu lauku saimniecības zālienus un ceļa oļus deldē Robins, tikai kādu bišķi glītāks (mūsuprāt 😉 ) – pavisam jauns modelis, gluži silts vēl no rūpnīcas :)

Otrs mūsu favorīts ir One2Run – dikti īpatns, glīts bez gala un tāds mums noteikti būs – skatīsimies, vai ar to iznāks pabraukt Robinam, vai viņš jau sēdīsies uz divriteņa… bet nu Klāsam noteikti viens noglabāts :) Kā jums šis? Pagrieztas galvas pilsētas ielās garantētas, vai ne? :)

Trešais ir Ratz Fratz Air – mazliet lielākiem braucējiem, jo sēdeklis nenolaižas tik zemu. Toties pumpējamas riepas, bremzīte, lai var sanest pakaļu 😉 ….

Garākai apcerei par bezgala foršajiem līdzsvara riteņiem man šobrīd nav spēka, bet jūsmu un dalīšanos pieredzē par līdzsvara riteņiem in general var lasīt šeit !

Tags: , ,

Leave a Reply