Rūķu aicinājums

RukjisMan ļoti sirsniņā iekrita citāts no Kārļa Skalbes pasaciņas, ko rūķi šogad izvēlējušies, lai aicinātu palīdzēt. Tā Kaķītis Karalim: “Kāpēc vienmēr raizēties un vairot pasaulē skumjas? Lai vairojas prieks!” 

Šogad rūķi sasparojušies un tā vietā, lai žēlotos par dižķibeli, vēlas rūpēties par dižprieku. Viņi apgalvo, ka mēs visi varam dalīties šajā Ziemassvētku dižpriekā un vairot to.

Jau 9. gadu daži mūsu draugi un paziņas pārvēršas par nadzīgiem rūķīšiem, kas vēlas sagādāt prieku Ziemassvētku laikā mazturīgajām ģimenēm no Latgales. Tiek rūpētas dāvaniņas 250 bērniņiem no mazturīgo un daudzbērnu ģimenēm – lai gaišāki svētki! Un rūķiem vari palīdzēt arī tu!

Dāvanās tiek rūpēti Ziemassvētku saldumi, lasāmgrāmatas bērniem, rotaļlietas un piederumi skolas somai (rakstāmlietas, krāsas, otas u.c.), kā arī atstarotāji. Ja varam, palīdzēsim…

Kontakti un vairāk informācijas, kā arī atskats uz iepriekšējo gadu aktivitātēm www.rukitis.com, bet ja ir padomā, kā vari piedalīties un atbalstīt rūķus, droši vari rakstīt arī uz muki.lv@inbox.lv un mēs palīdzēsim uzmeklēt īsto rūķi, kas dāvanas maisā liek un mazuļiem uz Latgali gādā.

Tags:

Leave a Reply