Un atkal ir kur acis pamielot :)

Jo Franck&Fischer jaunā kolekcija ir papildinājusi mūsu plauktus. Kādu laiciņu nebijām no viņiem nevienu kasti saņēmuši, tad nu tagad atceļojušas lielas un veselas trīs – ir gan pūcītes visādos veidos un formātos, gan jau iecienītas lietas no iepriekšējo sezonu klasikas… Interjera priekšmeti – piemēram spogulītis pucīgai dāmai :) – un rotaļlietas.

Mums jau pašiem dikti patīk jaunās māneklīšu saitītes – te vēl laužam pa māju šķēpus, kādu izvēlēties Klāsiņam – Robinam būs jāizšķir tēta un mammas kašķis 😀 Un mazo bērnu somas ir dikti feinas. Tas no jaunumiem… Bet tāds pa pusei jaunums ir divu veidu tamborētie apaļie grabulīši ar pērtiķēnu un zilonēnu, kuri jau bija mūsu plauktos pavasarī, vien nebija mums bildīšu, ko ielikt mājaslapā – tagad arī tie ir šeit, apskatāmi virtuāli, iegādājami reāli :) Mūsuprāt, izcila rotaļlieta pavisam mazākajiem – viegla, ērti satverama, ievērots kontrastkrāsu princips, interesanta faktūra un 100% organiskā kokvilna…

Un daudz MUMS IR! uzrakstiņi parādījušies drēbīšu plauktā – esam sagādājuši ļoti daudz pidžammiņu, jo mums pašiem tās dikti patīk un arvien iecienītākās tās kļūst arī mūsu pircēju vidū – prieks :) Nu mums ir pilnīgi visas, turklāt visvisādi izmēri :) Tāpat esam atjaunojuši krājumus ar superīgajiem Bath dvielīšiem vannai no organiskās kokvilnas un ar kapucīti :) un organiskās kokvilnas sedziņas – atvestas gan jau iecienītās (pirmo reizi arī meitenēm) Wilhelm plānās sedziņas (tieši ar šādu sedzas šobrīd Klāsiņš), gan punktaini jaunumi.

Ak, un somas ir vēl vairāk… īsi sakot – esam pamatīgi iepirkušies pie Franck&Fischer, tagad jūsu kārta, iepirkties pie mums :)

P.S. Gandrīz aizmirsām sprādzītes un matu gumijas… tak tās mums arī tagad pilni plaukti, jo kļuvušas ne mazāk smukas, bet dikti lētākas – dažām cena pat par 50% atmaigusi :) Un vispār šis un tas no Franck&Fischer palicis lētāks :)

Tags:

Leave a Reply