Vai tu esi par skaistām un veselām krūtīm?

Jau pirms laika rakstīju par krūts veselības tēmu mazliet te. Bet šoreiz vēlējos aicināt arī jūs pievienoties ar savu aktivitāti krūts veselības tēmas aktualizēšanā – šajā nedēļas nogalē, 11. jūnijā, notiks dažādi ar šo saistīti pasākumi, kuros būtu jāpiedalās ikvienai sievietei un ikvienam, kam sievietes ir svarīgas.

Centrālais notikums laikam ir Latvijas sieviešu basketbola izlases pārbaudes spēle ar Slovākijas izlasi Arēnā Rīga plkst. 17.00. Tā būs labdarības spēle, no kuras visi ienākumi, kas saņemti kā ziedojumi par ieejas biļetēm, tiks novirzīti krūts veselības veicināšanai – konkrētāk, tiks nodrošināts transports mazturīgām sievietēm, lai palīdzētu nokļūt uz valsts apmaksātajām bezmaksas krūts pārbaudēm. Taču pirms spēles izlases meitenes kopā ar daudziem slaveniem sportistiem, mūziķiem, māksliniekiem, aktieriem un neskaitāmiem labiem cilvēkiem (arī tevi, vai ne?) dosies krūts veselības atbalsta gājienā no Kongresu nama. Jo vairāk dalībnieku būs, jo skaļāk tas izskanēs un vairāk dzīvību tiks glābtas.

Plkst. 13:30 – pulcēšanās gājienam pie Rīgas Kongresu nama.

Gājiena dalībnieku reģistrācija, Sporta laboratorijas veselības testi, padomi nūjošanā, krūts veselības speciālistu konsultācijas un iesildīšanās fitnesa trenera Ralfa Upmaņa vadībā.

Plkst. 14:20  – krūts veselības atbalsta gājiens no Rīgas Kongresu nama uz Arēnu Rīga.

Latvijas Nacionālās sieviešu basketbola izlases un sava laika izcilu basketbolistu aicinājumam jau atsaukušies U19 izlases puiši, treneris Roberts Štelmahers, aktrise Mirdza Martinsone, ASV vēstniece Latvijā Džūdita Gārbere, gudrās blondīnes un daudzi citi! Gājiena laikā iespējami sirsnīgi pārsteigumi. Noteikti būs!

Plkst. 15:00 – populāru mākslinieku pateicība gājiena dalībniekiem.

Pateicībā par līdzcilvēku atbildību un labajiem nodomiem, uzstāsies Igo, Olga, Varis Vētra un grupas – astro’n’out, ne[x]t, Pulsa efekts.

Plkst 17:00 – Eiropas basketbola čempionāta sievietēm pārbaudes spēle Latvija : Slovākija.

Gājiena dalībniekiem ieeja uz spēli ir bez maksas – jūsu ziedojums ir līdzdalība gājienā, jo tas patiesi ir svarīgi!

Vairāk informācijas un aktualitātes par šo tēmu šeit

Par krūts veselību un diagnostiku uzzini www.veselaskrutis.lv

Tags: ,

Leave a Reply