Gatavs!

“Gatavs!” – tā sauc Robins salikdams jauno puzlīti un jauc to ārā, lai ķimerētu kopā no jauna. Līdz šim  mums tikpat kā nebija puzles, bet tagad ir diezgan pat glīti pužļveidīgi izstrādājumi – nemaz nezinu, kā lai tos nodēvē – 3D puzles? Jo tās ir no abām pusēm skatāmas figūriņas vai to kompozīcijas, kas saliekamas kā puzlīte un dikti jau nu priecē Robinu. Un minipuzles arī viņam patīk – kur mazā koka dēlītī jāsaliek dažādas formas krāsainas figūriņas, kas veido zīmējumu – Robinam ir kuģis (attēlā), bet kastē jābūt arī citiem zīmējumiem.

Ir arī dažas preces, kuras uzreiz varam piedāvāt par ļoti pievilcīgu cenu, jo noķērām iespēju iegādāties pie lieltirgotāja tās par akcijas cenu. Mums ir mājiņas bundžā, kas silti un mīļi atsauc atmiņā manus bērnības klucīšus, no kuriem būvēju mājas un ripināju starp tām neatbilstoša izmēra mašīnīti… Šīs mājiņas izgatavotas Lielbritānijā un šķiet patiesi labi nostrādātas… “Bargain!”, teiktu angļi :)

Kā arī koka krellītes – nemaz nezinu, cik to bundžā ir – simtiem – daždažādu formu, krāsu, lielumu un faktūru. Kādām čaklām rociņām, ko vērt un pērļot :) Gan ne mazākām par 3 gadiem, jo mutē ieliekot tās noteikti var būt bīstamas…

Un koka kuģi ar vienu un divām auduma burām daždažādās krāsās – tie patiesi peld, Robins jau Lieldienu brīvdienās iemēģināja :) Arī šiem īpašā cena :)

Nu tādi, lūk, jaunumi kokmantu plauktā :)

Tags:

Leave a Reply