Tagad arī pastastacija.lv

Tā kā arvien izjūtam nelielu nožēlu, ka preces nerīdziniekiem nav pieejamas tikpat viegli, kā galvaspilsētas iedzīvotājiem, tad lūkojam pēc jaunām piegādes iespējām, lai sīks pirkums nekļūtu divtik dārgs piegādes izmaksu dēļ. Šobrīd esam apzinājuši iespējas sūtīt pirkumus ar pastastacija.lv starpniecību – pēc formāta nelieliem pirkumiem šī noteikti ir izmaksu pievilcīgaka opcija, ja vien esat jauno tehnoloģiju un iespēju piekritēji :)

Tātad – lūk, šeit var apskatīt sarakstu ar tām pilsētām, kur ir atrodamas pastastacija.lv piegādes vietas. Noformējot sūtījumu, lūdzu, norādiet, ja vēlaties izmantot šo pakalpojumu, uz kuru “Mana pasta stacija” piegādes vietu jums sūtīt paciņu. Vēl jums jānorāda precīzs savs mobilā telefona numurs. Tālāk lieta vienkārša:

  • tiklīdz mēs būsim apzinājuši, cik lielā kastē jūsu pasūtījums ietilpst, nosūtīsim jums rēķinu, kas iekļauj arī piegādes izmaksas;
  • saņemot apmaksu par pirkumu, dosimies uz sev tuvāko “Mana pasta staciju” un ievietosim jums domāto sūtījumu mazākajā (tātad lētākajā) iespējamajā nodalījumā;
  • tiklīdz jūsu paciņa būs piegādāta jūsu norādītajā pasta stacijā, jūs saņemsiet īsziņu uz norādīto mobilā telefona numuru ar sūtījuma saņemšanas kodu;
  • ievadot saņemto kodiņu “Mana pasta stacija” ekrāniņā, varat atvērt durtiņas vajadzīgajam skapītim un – re kā – paka ir jūsu!

Sīkāk par paku saņemšanu lasiet šeit!

Ar pakalpojuma cenām var iepazīties šeit. Gadījumos, kad mums papildus nepieciešams sūtījumu jums iesaiņot – t.i. iegādāties piemērota izmēra kasti, pakalpojuma pamatcenai nāks klāt 0.30-0.60 Ls atkarībā no kastes lieluma. Ja saliekot jūsu sūtījumu kastē, konstatēsim, ka pastastacija.lv tarifs ir dārgāks kā Latvijas Pasta tarifs par šo pakalpojumu, individuāli sazināsimies ar jums, lai pārliecinātos, kuru sūtīšanas veidu izvēlēties. Jauki, ja jūs uzreiz, noformējot sūtījumu, jau norādīsiet, gadījumā, ja pastastacija.lv cena pārsniedz Latvijas Pasta cenu, kuram no sūtīšanas veidiem dodat priekšroku – tas paātrinās pakas izsūtīšanu :)

Līdz ar to šobrīd izskatās, ka līdzšinējo 2.90 Ls vietā varam teikt, ka pasūtījumu piegāde visā Latvijā izmaksā robežās no 1.49 Ls līdz 2.90 Ls, kas jau skan labāk, vai ne? :)

Leave a Reply