Birojiņš slēgts, lai dzīvo pagrabiņš!

Mīļie, jaukie un foršie apmeklētāji… neesmu skaitījusi un nezinu, cik tieši, bet nu ļoti ļoti daudz smaidīgas un mīļas mammas, burvīgus bēbīšus un gādīgus tētus esmu sastapusi laikā, kamēr darbojās mūsu birojiņš Vecrīgā… (ārprāc! tikai šorīt pārlasot ierakstu sapratu, ka esmu piemrisusi lieliskās vecmāmiņas, kas rūpē saviem mazbērniem ‘mukas dāvaniņas :) un arī dažus vectētiņus, neskaitāmas krustmātes… kas tik pie mums nav bijis ciemos :) ). Paldies, paldies, paldies, ka nācāt pie mums ciemos – mums tas ļoti patika :) bet šodien ir pēdējā diena un Vecrīgas birojiņā ņemam šilti nost un muki.lv te vairs nebūs… Līdz ar to, lūdzami, neatnāciet pa vecam paradumam pie mums uz Vecrīgu.

Bet šie jaunumi vēsta tikai labu – mēs vedam visas savas mantas lielās kastēs uz jauno vietiņu Lāčplēša ielā 10 – mājīgu pagrabiņu ar dīvainām durvīm. Orientierim – tas ir Lāčplēša un Baznīcas ielas stūris – ieeja no Lāčplēša ielas pagalmā meklējama. Atrodamies tieši zem velokafejnīcas Miit. Tur būs vairāk vietas, visu varēs labāk aplūkot… bet tas gan vēl mazliet nākotnes formā, jo mums vajadzēs nedēļu vai divas, lai tur kārtīgi ierīkotos. Līdz tam, lūdzu, zvaniet un gan jau vienosimies, kā saņemt visu, ko sirds kāro :)

Saulainiem sveicieniem,
muki.lv ģimenīte (ceļa jūtīs)

One Response to “Birojiņš slēgts, lai dzīvo pagrabiņš!”

  1. Daiga Says:

    Super, super, super!!! Man no Stabu ielas sākuma pavisam tuvu sasniedzami. Ļoti gaidīšu, kad būsiet vaļā. Lai jums vēl veiksmīgāk jaunajās telpās!!!:)

Leave a Reply