Berimors Kalnciemielā un kā veicas cēsiniekiem un liepājniekiem

Šodien sazinājāmies ar Berimoru, lai noprecizētu, vai seansu plānā visu saprotam labi un mums uz Daukas filmām un Zīļuku skatīties būs jābrauc “Apceļo dzimto zemi!” braucienā… jā, tā gan ir… Daukas filmas rādīs tikai Liepājā… un Daces Rinūzes jaukās filmiņas varēs skatīties Cēsīs… šitas mūs saskumdināja. Tāda balta skaudība par liepājniekiem un cēsiniekiem – bet jūs gan nepalaidiet šo iespēju garām, labi?! :)

Un tad vēl noskaidrojām, ka filmiņas ir tulkotas un pat ierunātas latviešu valodā – tātad mazajam skatītājam nebūs klusi ausī jāčukst subtitros izlasītais :) Superīgi :) Ar dubultu prieku iesim skatīties, kā Mumiņi gaida komētu… Un jānolūko vēl kas no Rīgā rādītajām filmām, jo kas tad tas par festivālu, ja aiziet tik uz vienu kino – nebūs īstas festivālēšanas sajūtas :) Kuru/-as filmas esat nolūkojuši jūs?

Un vēl priecīga ziņa jums – Berimors saka, ka nākamnedēļ atvedīšot mums dažas biļetītes, lai čaklākos lasītājus varētu iepriecināt kādā minikonkursiņā :) Mums ir doma, ka vienu konkursiņu noteikti gribam noorganizēt Twitterī, jo tas kaut kā mums pēdējā laikā iepaticies saziņai. Tā ka pievienojies šeit un nepalaid garām! Bet noteikti neapdalīsim arī bloga lasītājus – ienāc nākamnedēļ!

Ak, jā – un vēl pirms tam – Berimors viesosies sestdien Kalnciema ielas tirdziņā – 2. aprīlī, no plkst. 11 līdz 16 – vēl pirms festivāla oficiālās atklāšanas, Vīnu veikala zāle tiks pārvērsta par kinoteātri, kur gan mazie, gan lielie skatītāji dienas garumā varēs baudīt animācijas filmu programmas. (varbūt tur ieraugam kāroto Zīļuku… un Perpendikulu – kas to lai zin, jāaiziet!) 2. aprīlī seansi bez maksas. Vīnu veikalā būs iespējams iegādāties abonementus uz BERIMORA filmām no 8. līdz 10. aprīlim.

Tags:

Leave a Reply