Lielā Bilibo mazie radi

Mums ir prieks, ka lielais Bilibo pa vienam vien aizceļo uz jaunām mājām – ir forša sajūta, ka tas, kas patīk mums pašiem, liekas foršs arī citiem :) Gaidām vien atsauksmes!

Bet pa tam lāgam mēs esam izspēlējušies un iemēģinājuši arī mazākos Bilibo radiņus – Bilibo Mini un Pixel. Vairāk par tiem lasi šeit – lieki būtu atkārtoties.

Robinam tie patīk. Patiesībā mēs pat ar tiem sākām, lai aprastu ar domu par jaunajiem podiņiem un podiem mājās :) Robinam tie ir gan trauki, gan ēdamais, gan varenas bērtiņspēles un škirojamās štelles. Un mums tieši tagad ir aktuāla krāsu mācīšanās – es neuzdrošinos teikt, ka Pixel ripiņas ir visa atslēga, bet nu vismaz kopš tās dienas, kad mēs sākām ar tām ņemties, visas krāsas vairs nav tikai “balts” :) un sajūta, ka krāsu gammas atslēga mums ir rokas stiepiena attālumā, sāk pārņemt arvien vairāk :)

Un mēs jau spēlējam pirmās spēles. Lai gan domāju, ka lielākiem bērniem, kuri paši spēj radīt spēles noteikumus, šitā Bilibo radiņu šķautne būtu vēl labāk apgūstama :) Mums spēles noteikumi pagaidām vienkārši: Robins met metamo kauliņu, kura krāsa uzkrīt, tāda ripiņa jāatrod un jāliek iekšā atbilstošas krāsas Bilibo Mini bļodiņā. Spēle beigusies, kad visas ripiņas sasķirotas… uzvar draudzība un mērķtiecība :)

Tags: , ,

Leave a Reply