Vakars un rīts ar Bilibo!

Robins vakar vakarā saņēma savu Bilibo – sākumā novērtēja to par “podu” (jāpiekrīt, ka zināma līdzība ar viņa podiņu tam ir), turklā mamma esot pārrēķinājusies un viņam būšot par lielu. :) Pabakstīja ar kāju un nolēma turēties no tā “lielo cilvēku poda” pa gabalu 😀

Tad es izvilku no somas mazos radiniekus – Bilibo Game Box (sakomplektēti visu 6 krāsu Bilibo Mini un Pixel, par kuriem saliksim bildes un info mazliet vēlāk, kad būsim izspēlējušies un iemēģinājuši). Tie izsauca neviltotu sajūsmu un tika sistas plaukstas un dipināts kājelēm kamēr es to izpakoju un noliku priekšā, lai sāktu rotaļas. Mazo “čipšu” bēršana un šķirošana, pankūku cepšana, maisīšana, visu zvēru pabarošana un bļodiņu mazgāšana, sastāvdaļu bārstīšana no viena trauciņa otrā utt. aizņēma vismaz stundu ar gandrīz aizturētu elpu – tik dedzīgi bija ātri, ātri jāizmēģina kam visam tik šis nav derīgs. Tad nāca atklājums, ka tas “lielais pods” tak ir tāds pats kā šie mazie un foršie un arī lielais Bilibo tika iesaistīts rotaļās, birdināšanā, maisīšanā, staipīšanā un zortēšanai… Un kad “lielais pods” bija saņēmis atzinīgu vērtējumu, mēģinājām to likt lietā arī kā šūpoles… atkal jauni atklājumi – tajā patiesi var šūpoties – gan šitā, gan tā, gan griezties, gan virpuļot, gan karuselēt tā ka sagriežas pat galva, gan apmest otrādi un piesēst atpūsties :)

Tā pagāja mūsu pirmais vakars ar Bilibo un viņa radinieciņiem. Vakars tika finalizēts ar mammas iejaukšanos – jāiet čučēt, turpināsim rīt! Un domājiet, ka viņš to no rīta bija aizmirsis? Kā no gultas laukā, tā gāja apraudzīt, vai Bilibo nav bijis tikai sapnis – nē, turpat uz mantu paklāja ir un gaida jauniem atklājumiem… tos gan atlikām uz pēcpusdienu, kad atgriezīsimies no bērnu dārza… ar šo vien gribēju teikt, ka pie mums Bilibo ir akceptēts un iemīlēts no otrā acu uzmetiena :)

Tags: ,

Leave a Reply