Kurpītes nopietnam solītim

Šodien ir tā diena, tā lielā diena, kad mūsu mājas lapiņā ieviesām jaunu sadaļu – LitleBlueLamb apavi nopietniem soļiem. Tā droši vien ir ne vien prieka diena mums pašiem, bet arī visiem tiem, kas nepagurstoši jautāja, kad tad būs :) Un tiem, kas jau bija izauguši no tik iemīļotajām mīksto zolīšu kurpītēm – saviem pirmajiem LittleBlueLamb apaviņiem. Tāpat kā mūsu Robins, kas no pirmajiem solīšiem līdz pēdējam milimetram valkāja šos apavus… un tad nespējām vairs atrast nu neko tādu, kas liktos tikpat ērts – bijām sapirkušies tādas un šitādas kurpes, bet nu kaut kā viss nešķita tieši tik foršs. Līdz pat tam, ka gājām pie bērndārza audzinātājas sarunāt, ka kādu laiku Robins varēs pastaigāt pa dārziņu zeķēs, jo mēs vienkārši nespējām rast risinājumu, ko vilkt kājās… Līdz ar to milzīga bija mūsu līksmība, kad ražotāji izlēma ieviest kurpes bērniņiem vecumā no 2 līdz 4 gadiem (jeb 22. līdz 26. izmērs) – nu mums uz pāris gadiem jautājums atkal atrisināts :)

Ar drebošu sirdi pagājušā nedēļā saņēmām pirmos paraudziņus un nodevām testēšanā Robinam – nebijām redzējuši, ka viņš ar tādu sajūsmu kājotu pa māju atrādīdams savus jaunos apavus – visu laiku piemetinādams, ka tie ir forši :) gandrīz vai gultā bija gatavs iet ar saviem jaunajiem bucīšiem. Arī mums patika. Tad nu atlika vien sagaidīt, ko par šiem apaviņiem teiks Klaudija Hēla. Un tiklīdz izdzirdējām viņas: “Šie gan ir forši!” uznāca tāds baiss atvieglojums, ka mēs beidzot viņus esam atraduši :) Iztirzājām Robina jaunās kurpes uz nebēdu un konstatējām, ka tās ir ļoti lokanu, tomēr pārliecinošu gumijas zolīti, ka ir forši, ka tās ir ļoti vieglas un tās ir no īstas ādiņas un ar ādas iekšiņu (tieši tādas pašas, kā ierasts jau ar mīksto zolīšu kurpītēm)… Un vēl arī Klaudija uzreiz pamanīja, ka kurpītes ir paplatas, tātad derēs arī tiem, kas ne vienmēr viegli var atrast piemērotus apavus savai platajai pēdiņai.

Arī kurpīšu cena iepriecina – 16 Ls par pārīti. Modelīšu gan pagaidām nav daudz, bet gan jau saradīsies :) Lūkojiet nu, ko varat izvēlēties no meiteņu un puišu plauktiem savam pavasarim!

Tags:

3 Responses to “Kurpītes nopietnam solītim”

 1. Māra Says:

  Liels prieks par patīkamiem jaunumiem! :))

  Ar lielu izmisumu jau domāju par brīdi, ko darīt, kad manam puikam vairs nederēs mīkstie little lamb – viņam, kā kārtīgam vīriem 1,4 gadu vecumā jau gandrīz par knapu ir 18-24 mēnešu apaviņi.

  Noteikti iešu ciemos iegādāties jaunos apaviņus. Cerams, arī puikām būs lielāka izvēle no zandaļveidīgiem apaviem!

 2. Lāsma Says:

  Ļoti nopriecājos par šo ziņu :) Manējais garais puisis 1g 5 mēn vecumā izauga no iemīļotajām kurpītēm un, lai kā pūlējos, neko līdzvērtīgu neesmu pagaidām atradusi. Bet man interesē tieši sandalītes (puikam). Ļoti gaidīšu.

 3. Inese Says:

  es ar sapriecājos :) Mans meituks arī aug, no pirmajiem izmēriņiem jau izaugusi, otrs vēl pavasarim ir, bet uz rudens pusi vajadzēs jau jaunas. Ceru, ka līdz tam laikam būs vēl vairāk modelīši – bet šobrīd jau pāris kupelīšu iekrita acī 😀

Leave a Reply