Šodien saulaini!

Šodiena ir izdevusies! Jau no paša rīta Robins iepriecināja tikai ar labu omu, smaidu un pozitīvu: “Čau!” pamostoties.

Un tad pie mums ciemos atbrauca Klaudija Hēla – runājamā bija iekrājies daudz, viens no galvenajiem bija svarīgais jāvārds par kurpēm. Tātad mums būs LittleBlueLamb kurpīšu sērija arī otrajiem apaviem – bērniem vecumā no 2 līdz 4 gadiem (22 līdz 26 EU izmērs). Klaudija bija sajūsmā par kurpītēm un teica: “Tās nu gan ir superīgas – tik vieglas, mīkstas un forši, ka platas – tā bērniem vienmēr ir problēma!” Mēs to uztvērām gandrīz kā personīgu komplimentu, it kā paši būtu visu nakti to tupelīti tapinājuši :) Tātad izlemts – mums būs. Tuvākajās dienās saliksim bildes, lai varat jau iepriekšpasūtīt un rezervēt :)

Būs jau arī vēl citi visādi labumi, jaunumi un ziņojumi, bet tos maķenīt paturēsim pie sevis – man māņticība, ka nepiepildās, ja dikti izbļaustās :)

Un ar to vēl prieki nebeidzās – pusdienlaikā saņēmām ziņu, ka esam iekļuvuši portāla nekrize.lv rīkotā konkursa finālā starp 10 visveiksmīgākajām un dzīvotspējīgākajām idejām :) Iedvesmojoši, iepriecinoši – nu vienvārdsakot – forši :) Tagad tikai jānokļūst pirmajā vietā! Palīdzēsiet? Nobalsot par mums var šeit!

Lai jums arī šodien viss saulaini!

Tags: ,

Leave a Reply