Berimors – tiem, kas mīl…

Jo mums patīk suņi, bērni, pasakas un Robinam patīk multenes. Nu mums, lielajiem, arī, mēs tikai neatzīstamies, bet tagad arī mums ir labs iegansts tās skatīties :) Tie ir tikai daži iemesli, kāpēc mēs gribam draudzēties ar Berimoru – paši doties uz šo bērnu filmu festivālu un jums pastāstīt, kas mūsuprāt, tajā ir foršs…

Pavisam īsumā – “Berimora kino” ir starptautisks bērnu filmu festivāls, kas šogad norsināsies no 8. līdz 10. aprīlim. “Berimors” šogad notiks Rīgā, Liepājā un Cēsīs, kur katra mazā bērna ikdiena pārvērtīsies aizraujošā kino pasaulē. Festivāla programmā iekļauts unikāls kino no Ziemeļvalstīm, Centrāleiropas, kā arī īpaša Gruzijas un Latvijas animāciju filmu izlase. “Berimora” laikā notiks arī animācijas darbnīcas un labdarības seansi. Šogad “Berimors” būs veltīts veselīgam dzīvesveidam un velosipēds ir oficiālais festivāla pārvietošanās līdzeklis.

Jau no 23. februāra (kā izrādās!) ir iespējams nopirkt abonementus par īpaši izdevīgām cenām – 3 cilvēkiem vai filmām abonementa cena 4,00 Ls; 5 cilvēkiem vai filmām abonements maksā 6,50 Ls. Tos var iegādāties visās Biļešu Servisa kasēs Latvijā, mājas lapā www.bilesuserviss.lv, kā arī kinoteātra “Rīga” kasēs. Un no 9. marta arī Valda Ošiņa rakstāmlietu veikalā, kur turklāt var saņemt tā jau ļoti draudzīgajai cenai vēl 10% atlaidi.

Mūsuprāt, aprīļa otrajā nedēļas nogalē ir skaidri zināms, kādi mums plāniņi, vai ne? :) Šo nevar laist garām. Mēs vēl lūkosim izzināt, kādas tieši būs labākās (mūsuprāt, jo festivālam ir arī sava bērnu žūrija, kas savukārt, piešķirs labākās filmas titulu kādai filmai pēc saviem ieskatiem + vēl būs labākā filma pēc skatītāju balsojuma) festivāla filmiņas un padalīsimies iespaidos. Bet jau tagad esam padzirdējuši, ka šī gada vērtīgākās filmas būšot: Moomins and the Comet Chase, studijas Animācijas brigāde jaunākā animācijas filma Zīļuks, Kā Tev klājas, Rūdolf Ming? (ko tā arī neredzējām Forum Cinema, bet dikti gribējās – tagad noteikti labosimies), Ricky Rapper and the Bicycle Thief un The Crocodiles… lūkosim, kas no tā iekritīs mūsu sirdīs un varētu patikt Robinam. :)

P.S. Pasekojiet mūsu draudzībai ar Berimoru, jo ļoti ticams, ka mēs tā vai šā izdomāsim uzaicināt kādu līdzi uz kino un iešķiebt kādu ielūgumu :)

Tags:

Leave a Reply