Jaunas, skaistas un nedārgas koka lietas

Kā jau noprotat, mums nedēļas nogale pagājusi koka mantu zīmē – Robinam tika nodots milzīgs maiss ar koka mantām – paraugi no visa jaunatvestā, lai kārtīgi izspēlējas un izdarbojas un parāda, kas ir tā vērts un kas ne. Rosība bija milzīga, tika celts un būvēts un skriets pa riņķi, un rūkts un braukts, un smadzenītes kustinātas. Īsi sakot – Robins ir notestējis visu, kas ir jauns mūsu koka mantu sadaļā – šeit. Atsauksmes ir labas. Un varam tikai pakomentēt, kāds varētu veidoties mūsu tops.

1. vietā mini zoodārzs – tas patika milzīgi. Kad visus 12 komplektiņus saber kopā, tad vienaldzīgs nepaliktu neviens bērns – tur ir ko noņemties :) Robins gan vairāk ir pasūtītājs un būvnieki pieaugušie, bet tas štrunts – galvenais, ka galu galā žirafe ēd lapas, pingvīns dzīvo ūdenī un baltais lācis vienkārši ir aplausu vērts :)

2. vietā vintage koka loto – Robins ar milzu sajūsmu meklē bildēm pārīšus un liek visiem mājiniekiem sanākt skatīties, kad bildes sakārtotas.

3. vietā (un varētu dalīties ar 2. vietu) ir koka sienāzis – ar to var skriet skriešiem ap galdu, mest astotniekus pa māju un izpausties citās garajās un īsajās distancēs. Mazliet Robins samulst tad, kad apjautājos, kāpēc viņa sienāzis skrien, bet citi lēkā. (atbildi nesaņemu 😉 )

4. vietā treileris – tas baigi labi ripo.

5. vietā taurīte un bumbiņķērājs – par abiem Robinam iestājies apmulsums, ko ar tiem iesākt – par taurēšanu nojaukusies galva un pēkšņi Robins vairs nemāk pūst – tikai tutināt, imitējot taures skaņas pats. Un izmanto taurīti kā bungojamo. Bet kad pūš mamma vai tētis, tad sajūsma milzīga :) Un savukārt bumbiņķērājam laikam jau viņš vēl par mazu – mammai arvien arī vēl nav izdevies bumbiņu noķert, tētim rekords arī palicis nepārspēts – 1 reize 😀 Un tomēr arī šīs divas lietas Robins staipa apkārt kā lielus dārgumus un uzskata par noderīgām esam :)

P.S. Topu mazliet sašķoba tas, ka mūsu rīcībā bija arī daži citi testējamie paraudziņi, kuri vēl šobrīd nav veikaliņa plauktos, bet būs :)

Tags:

Leave a Reply