Jaunumiņi kurpīšplauktos

Nāk staigājamais laiks ar joni – nu tik smuka saulīte rotājas pa zemes virsu un žāvē peļķes, ka tiešām sirdī iezogas pavasarīgs prieks, ka kupenas būs prom uz neatgriešanos. Un mēs ar lepnumu varam ziņot, ka esam sagatavojušies godam :) Mums ir pilni plaukti ar kurpītēm – esam pacentušies atjaunot izmēru izvēles jau esošajiem modelīšiem un sarūpēt kādus jaunus gan puikām, gan meitenītēm :)

Bez tam, ļoti ceram, ka pavisam drīz (nu turiet īkšķus par mums) papildināsim LittleBlueLamb kurpīšu izvēles ar otrajiem apaviem, jo Robinam nu galīgi nav nekā vairs ko kājās vilkt – izaudzis no mīkstpēdiņām un tad nu mēs esam sarosījušies. Gribam vēl dzirdēt Klaudijas Hēlas viedokli par mūsu rokās nonākušajiem paraudziņiem, bet mums pašiem dikti patīk un Robins pa māju līksmo savos jaunajos puszābaciņos :) Tā ka turiet īkšķus un gaidiet!

Tags:

One Response to “Jaunumiņi kurpīšplauktos”

  1. elina Says:

    Nu man milzīgs prieks, ka plānojat papildināt savus plauktus ar otrajiem apaviņiem, jo arī manai ebruāra divgadniecei vairs nav ko izvēlēties no jūsu krājumiem, bet mums ļoti patīk LittleBlueLamb apaviņi! Lai veicas!

Leave a Reply