Kokursa fotostāsts: Valtera stāsts

Valters stāsta par Oball Original

Mani sauc Valters. Esmu astoņus mēnešus vecs. Pirmo reizi iepazinu Obumbu, kad man bija nepilni četri mēneši. Kopš tā brīža esam nešķirami draugi. Man patīk Obumbu turēt gan savās rociņās, gan viļāt ar kājiņām. Vēl man gribētos to tā pa īstam nogaršot, bet…pagaidām nekādi nesanāk! Vēl man patīk lasīt grāmatas. Īpaši par dzīvnieciņiem. Taču arī tad, kad lasu, Obumba man vienmēr ir līdzās. Tas tādēļ, lai būtu drošāk un nebūtu tik garlaicīgi! Godīgi sakot, Obumba patīk visiem, arī manam „vecākajam brālim” kaķim Mincim. Bet mēs cenšamies to draudzīgi sadalīt. Esmu ar mieru pa retam ar viņu arī padalīties! :)


Tags:

12 Responses to “Kokursa fotostāsts: Valtera stāsts”

 1. Santa Says:

  Man vislabāk patika šis stāsts. Arī mums mājās ir kaķis. Viņš puikam kļuvis par labāko draugu. Arī Ralfs ar kaķi reizēm uzspēlē “futbolu”.

 2. Inga Says:

  Cik jauks stāstiņš un burvīgs bērniņš! Spriežot pēc stāstā minētā un bildītēm, Valteriņam ļoti patīk Obumba un tā viņam vienmēr ir līdzās. Obumba kļuvusi Valteriņam par nešķiramu draugu un viņam nav iebildumu dalīties tajā pat ar savu kaķi. Tātad, mazulītis ar šo bumbu iziet savas pirmās stundas “dzīves skolā”.

 3. Andis Says:

  +1

 4. Skaidrīte Says:

  Mana balss par mazo Valteru

 5. Una Says:

  Foršākais stāstiņš!

 6. Līga Says:

  Es arī “PAR”

 7. Anna Says:

  Arī mana balss lai pieskaitās!

 8. Sandris Says:

  Labais! :)

 9. Jānis Says:

  +1 balss

 10. Sarmīte Says:

  Lai veicas Valteram!

 11. Rita Says:

  Interesants stāsts, esmu sajūsmā par Valteru un viņa Obumbu!:)

 12. Samija Says:

  Par Valteru ar skaisto Obumbu. Arī mums tāda mājās ir!!

Leave a Reply