Konkursa fotostāsts: No bumbām vismīļākās

Jančuks dalās pieredzē par Oball Rattle, Oball Big un Oball 3 in 1

Pirmā Obumba mūsu mājās ienāca, kad Jančukam bija gandrīz 3 mēneši – vecums, kad viņš  tikko bija apjautis, ka rotaļlietas viņš var arī paņemt rokās. Un ar Obumbu tas izdevās tik viegli! Pirkstiņi paši aizķērās aiz caurumiem un bumba bija rokā! Koši oranžā Oball Rattle bija un ir mūsu favorīts. 3 mēnešu vecumā devāmies uz Bobota vingrošanu, kur mūsu bumbu atzinīgi novērtēja arī fizioterapeite. Izpildot vingrinājumus, Jancis bumbu sargāja kā savu acuraugu. Reiz pavisam nejauši bumba paņēmās līdzi vannā. Tas bija jauns atklājums! Izrādās, tā ne tikai lieliski turas virs ūdens, bet arī ir visērtākā no vannas rotaļlietām. Mūsu lielā pīļu saime vannā izskatījās lieliski, taču, kolīdz mazulis tvēra pēc pīlītes, tā iegrima dziļāk ūdenī un uzpeldēja gabaliņu talāk. Bet bumbai pietika aizķert tikai ar pirkstiņu un tā bija rokā! Parasti tā netika izlaista no rokām visu vannošanās laiku :)

Drīz mūsmājās parādījās jaunums – lielā, skaistā, krāsainā obumba Big Oball. Viena milzīga priekšrocība šai bumba – tai ir pietiekoši lieli caurumi, lai bumbā varētu arī iekosties! Un tas, ka negrab, it nemaz nav problēma. Ieliekot bumbā grabulīti, tā grab! :)Tā nu mums ir jau divas mīļbumbas. Jancis pat nevar izvēlēties, kura patīk labāk!

Ar to gan stāsts vēl nebedzas. Aug bērns un aug pieprasījums pēc jaunām mantām. Un mammai ir paglabāts kas īpašs. Iegādāts jau sen, bet tika pataupīts vēlākam laikam, kad bērns varētu sākt saprast īsto pielietojumu – Oball 3 in 1. Komplektā ar lielo bumbu, var pat uztaistīt 4 in 1 :) Un te Jancis cenšas uztaisīt  superkombināciju – Oball 4 in 1 + pīle:

Jančukam tūliņ, tūliņ svinēsim pusapaļo pusotru gadiņu. Un obumbas mūsmājās joprojām ir topā. Šobrīd Jancis mācās mest un ķert, un ar obumbām tas ir vieglāk! Arī vannā joprojām  Oball Rattle ir neiztrūkstoša. To var nogremdēt un priecāties, kā tā uzlec augšā. Daudz jautru brīžu mums visiem kopā! :)


Tags:

Leave a Reply