Bumbukonkurss: Es un mana Obumba!

Šorīt sakaunējos… pēkšņi iedomājos, ka mums tik sen nav bijušas nekādas atrakcijas – kāds konkursiņš vai kas tamlīdzīgs. Sākām drudžaini domāt… Mums patīk fotokonkursi. Un zīmējumu konkursi. Un stāstu… Viss patīk, kas ir orientēts uz jaunradi un dalīšanos sajūtās. Un tā kā Oball ir un paliek pašā topa augšgalā no visām lietiņām, kas no muki.lv plauktiem aizceļo pie Latvijas mazuļiem, tad šoreiz izlēmām īpašu godu piešķirt tieši Obumbām (Kožambumbas arī skaitīsies 😉 jo turpat līdzās jau vien viņas gozējas)… Kā vispār mums tas agrāk neienāca prātā? Kaut pēdējās nedēļās vien esmu dažādos mammu blogos redzējusi bildes un superīgus stāstus par bumbām un Obumbām… Piemēram, šeit un šeit!

Līdz ar to… Sākot ar šo mirkli varat dalīties savās bildītēs un stāstos par Oball bumbām (vislabāk jau bilžainos stāstos) – sūtiet tos mums uz muki.lv@inbox.lv un mēs tos visus reizi nedēļā apkoposim un sakārtosim galerijā, izliksim apskatei.

Būs arī balvas! Vienu balvu piešķirsim pēc saviem ieskatiem – tā teikt žūrijas godalga :) Otru ļausim izvēlēties skatītājiem-lasītājiem, kurai bildei vai stāstam būs visvairāk komentiņi :) Kas būs balvās? Nu lai paliek maza intriga :) Tik pačukstēsim, ka dāvaniņas meklēsim Franck&Fischer plauktos :)

Tātad – sakām STARTS!

Tags:

Leave a Reply