Jaunumi starp Obumbām

2011. gadā Obumbu radītāji nesnauž un atkal ieviesuši ko jaunu un interesantu, lai mums ir ko bumbot. Foršs jaunums ir Oball Mini un Oball Mini Rattle – tādi mazie brālīši Oball Classic un Oball Rattle. Abas mini bumbiņas ir 6 cm diametrā un man pat grūti iedomāties, cik varētu svērt – ja Oball Classic sver zem 40 g, tad šīs nu būs kādi 20 g, ne vairāk :) Nu galīgi foršas mazulīšiem! :) Oball Mini Rattle ir arī ceļojuma versijā – dodoties tuvākos un tālākos izbraucienos to ērti var piespraust pie auto krēsliņa vai ratiņiem, ja iegādāsieties to komplektā ar īpašo ķēdīti un stiprinājumiem, kas turklāt piemēroti šīs bumbas savienošanai ar citām Obumbām vai kādām iemīļotajām rotaļlietām un var pārtapt pat kārtīgā rotaļlietu virtenē…

Tas par pašiem mazākajiem – bet bišķi lielākajiem, kas jau sper pirmos soļus, Oball sagādājuši grabošu pārsteigumu – Oball Roller. Tā ir stumjamā-velkamā manta, kur īpašā vieglā un bērnam ērtā kātā iestiprināma Oball Big, kurā iekšā vēl papildus jautrībai grab mazas lodītes. Ja stumt vai vilkt apnicis, bumbu var viegli izņemt no kāta un likt lietā kā bumbu, lai citrreiz to atkal pārvērstu par stumjamo :)

Papildus šiem jaunumiem, mēs atkal beidzot esam aplaimoti ar ilgi gaidītajiem Oball Rattle un tie nu ir pilna baļļiņa – kas nocietušies, droši var mesties to tukšot :) Un plauktos atkal gozējas Oball 3 in 1, turklāt par jaunu, mazliet pievilcīgāku cenu :)

Tags:

Leave a Reply