Robin, kas tavā dāvanā?

Mēs jau te ik pa laikam padalāmies ar kādiem atradumiem priekš Robina. Tā nu varbūt ir vērts ielūkoties arī Robina dāvanu maisā, jo Ziemassvētku rūķi, šķiet, ar visām dāvanām trāpījuši desmitniekā.

Kamēr Robins gulēja diendusu, rūķi bija pabijuši arī pie mums un zem eglītes sakrāvuši vairākas noderīgas lietas. TIK grūti bija noturēties līdz vakaram, kad varēs dāvanas beidzot izdalīt un ielūkoties, kas tur sasaiņots! Galu galā vakars klāt un Robins sapucējies savā rūķu micē ķeras pie dziedāšanas un dāvanu pelnīšanas. Kas tad tur iekšā?

Pirmajā paciņā Robins atrod jaunas multenes – Daukas filmu cikls “Pasaciņas” – lieliska multfilmu izlase, 26 multenītes – mazas pasaciņas ar dzejolīšiem un dziesmiņām… Jauki, mīļi, Robins ieraugot beigu titrus katrai filmiņai atkal skaļi sauc: “Citu, citu!” un nepacietīgi gaida nākamo.

Par otro priekšnesumu no egles apakšas drīkst vilkt laukā lielu saini, kurā paslēpusies pasaku grāmata – “12 skaistas pasakas”, Zvaigzne ABC. Lai arī pasaku pārstāsts stipri interpretēts un nav gluži literārās pērles, tomēr daudz krāšņu bilžu, katrā lappusē teksta tieši tik daudz, lai Robinam nepaliktu garlaicīgi un galvenais – tās tiešām ir tās 12 pasakas, kuras ir tāds bērnības “must-have” – šķiet netrūkst neviena un neviena nešķiet lieka… Ziemassvētku vakarā lasām pasaku par Sarkangalvīti.

Trešā dāvana ir favorīte – koka ksilafons ar metāla plātnītēm, kuras noskaņotas ar tīrām īstām notīm. Šādu rūķi sarūpējuši lelle.lv veikaliņā – Robins nespēj vien beigt muzicēt, patiesībā šeit beidzas interese par visu, kas vēl gaida dāvanu dalītāju zem eglītes – kas gan tur varētu būt labāks par šo muzikālo brīnumu?! Robins ir apburts!

Pa nakti rūķi zem eglītes gan paslēpuši vēl vienu lielisku dāvanu – ragaviņas. Metāla sliecēm un atzveltnīti, koka sēžamo daļu. Iegādātas veikalā Depo par ļoti demokrātisku cenu (15 Ls), šobrīd šķiet labs pirkums – no skata glīts, pēc kvalitātes apmierinošs, vien velkamā šņore gan ir īsa – mammai jau par īsu, bet kad tētis ķeras pie vilkšanas, tad Robinam kārtīgi jāsaturas, jo priekša ceļas gaisā un ragavas žvāļojas pa kukuržņiem – bailīgi :) Nu bet kā izbraucāmies pa parku! Un suņi izskrējušies… Vaigi sārti, deguns mazliet nosalis un līdzpaņemtais pīrāgs no svētku galda bija īsti laikā :) Ragavas labas :) Un gan jau to šņori arī tētis uztaisīs garāku, lai visiem ērti.

Lūk tādas labas dāvanas rūķi Robinam sanesuši… Mums patīk un citiem iesakām no sirds.

Tags:

Leave a Reply