Rūķiem mices

Mīļie, nu neiznāk mums pirmssvētku laikā (kas mūsu pusē jau sācies pamatīgi) tikt līdz rūķu miču fotogrāfēšanai. Bet sašūtas tās ir. Un varbūt nepacietīgākajiem noder šī ziņa vēl līdz bildes nonākušas tautās.
Pirmkārt, ir sašūtas visādu izmēru klasiskās rūķu mices. Atgādinu, ka tās ir darinātas no lina – kokvilnas auduma, lai mazajiem būtu mīksti un patīkami, nesviedrētu svinot svētkus :) Apdarē izmantots mīksts balta flīsa audumiņš, kas rotā maliņas un izmantots bumbuļiem un bantītēm. Principā, mums ir divi izmēri – bērniem 6-12 mēneši un 12-24 mēneši. Bet mēs varam sašūt vēl pēc kādām specifiskām vēlmēm un ir viena arī tāda mice, kas gandrīz man der (Robinam ir par lielu :) ).

Vēl ir sašūtas micītes pavisam mazajiem – tās ir zem zodiņa aizsienamas kā mazo bērnu cepurītes, bet pakausītis veidots konisks kā rūķu mice ar visu pušķi. Ir gan dāmu variants ar mazu baltu flīsa bantīti uz mīkstās flīsa maliņas, gan puisēnu versija, kur šis rotājums izpaliek. Šīs micītes ir pieejamas izmērā bērnam ap gadiņu (6-18 mēneši), jo tās šņorējamās jau pašiem mazākajiem visaktuālākās. Dāmu micītes ar sienamo lentu zem zodiņa būs pieejamas arī lielākām dāmām – tā uz 2-3 gadiņi – vienkārši tagad mums izpirktas tās dažas, kuras bija sašūtas – momentā rūķenītes pieteicās :)

Un ir apmetnīši rūķēniem, nu ir sašūti arī galīgi maziem rūķīšiem :)

Cenas arī esam sarēķinājuši:

mices – 2.50 Ls (jebkāds fasons, jebkāds izmērs)

apmetnītis – 2.50 Ls

komplekts – 4.50 Ls

Tags:

Leave a Reply