Svinam pirmo gadiņu…

Tas liekas tik nesen, kad pirmo reizi ielikām bildīti, ierakstījām dažas rindiņas muki.lv blogā… tā mēs radāmies. Un, pateicoties visu jūsu atbalstam, augām, veidojāmies – radām jaunu iedvesmu un idejas, varējām sev noticēt, ka tas var izdoties. Tagad esam jau lieli – nu tādi gadu veci – jau paslējušies kājās, iemācījušies balansēt bez pieturēšanās – nu apmēram tā… jāsāk spert pirmie soļi pasaulē, vai ne? :) Un mēs sakām lielu, jo lielu paldies jums par daudzajiem labajiem vārdiem, kā ikdienā, tā šajā svētku reizē… Tas ļoti, ļoti aizkustina, sapriecina :) Pal-dies!

Lūk tikai daži no jaukajiem vārdiem, kas krīt mūsu e-pastā – kā gan var nepriecāties!? :)

______

Lai viss ko vēlaties – PIEPILDĀS.
Lai viss ko darat – IZDODĀS,
Lai viss ko gribat ir SASNIEDZAMS.
Bet nekad lai nav tā, ka nav NEKĀ!
Pirmo reizi muki.lv iepazinu pirms dažiem mēnešiem, bet pavisam īsā laikā tas ir kļuvis par manu mīļāko internetveikalu, kur vienmēr var atrast tik daudz interesanta un noderīga gan savam mazulim, gan dāvanām citiem mazuļiem. Lai šis pirmais gads ir tikai tāds kā atspēriena un pirmo solīšu gads, bet visi turpmākie – lielās dzīves sākums! Paldies, ka esat!
Līga, Valteriņš un Guntis

_____

Mūsu mukie bērni un mēs paši muki, muki suminām jūs ar viena gada šūpuļsvētkiem!!! Lai arī turpmāk jūsu mukās lietiņas turpinātu priecēt gan mūsu, gan arī daudzus, daudzus citus bērniņus visā Latvijā!!! Jauku dzimšanas dienu!!!

Mēs un mūsu abi puikas – Roberts un Mariss

_____

Товары все твои “малы”

Лишь год назад ты появился

Но из орлят – растут Орлы

Из “sMUKA” вырастет – Царица.

Тебе 12 месяцев  сейчас

Расти и радуй нас ассортиментом

А мы заказами в сей час

Тебя поздравим с радостным моментом!!!!

Apsveicam ar pirmo JUBILEJU!!!

______

Mīļš Sveiciens Jūsu Dzimenitē !!!
Paliekat arī turpmāk tik laipni, pozitīvi, ineteresanti un oriģināli, patiešām tik pozitīvu veikaliņu nekad vēl neesmu redzējusi. Patīk arī tas ka dalaties Jūsu pieredzē attiecībā uz Jūsu piedāvāto produkciju :)

Leave a Reply