Jauka vieta mazajiem atpūtniekiem

Žēl jau ir, ka tikai vasaras otrajā pusē atklājām sev jauko spēļu laukumu Mežparkā. Tas atrodas mazliet uz ziemeļrietumiem no galvenā ceļa, kas ved uz Dziesmusvētku estrādi (pa kalnaino asfaltēto celiņu ieslīpi prom pa kreisi no Zoodārza ieejas).

Patiesībā tur ir pat divi laukumi – viens domāts dažādiem vecumiem – tur ir dažāda izmēra pirātu kuģi, slidkalniņi, šļūcamās caurules, vairāki kāpelējamie, šūpoles –  no pašiem mazākajiem ar augstiem bortiņiem līdz lielākajiem, kuri jau var šūpoties lielajos grozos guļus vai stāvus…

Otrs – tā kā mazākiem – ar lielu smilškasti, zemākiem slidkalniņiem, drošākām šķēršļu joslām un interesantām līdzsvara atrakcijām. Mums tur ļoti patika  brauksim vēl :) Un priecāsimies satikt tur arī jūs :)

P.S. Līdzās ir vasaras kafejnīca un saldējuma ratiņi, tā ka ir arī kur dzērienu nopirkt un pat pusdienas paēst. Viss tīrs un sakopts un tā esot vienmēr! Skatu bojā tikai daži grafiti uz vilcieniņa. Priecē koplietošanas smilšu mantiņas, kas brīvi pieejamas smilškastītē.

Tags: ,

Leave a Reply