Mums ir ideālā Obumba/Oball ikvienam!

…pēdējās dienās vairākkārt esmu palīdzējusi noorientēties Oball piedāvājumā un stāstījusi par Obumbām – ar ko atšķiras, kādas labāk iesakām utt. Un tad nu iešāvās prātā man laba doma – varbūt es uzrakstu to te :) Par to, kā tad mēs piemeklējam labāko bumbu ikvienam :) (bet tas nenozīmē, ka turpmāk nebūšu gatava šo visu izstāstīt arī tet-a-tet)

Parasti sākam ar mazuļa vecumu un pieredzi citu mantu cilāšanā un rociņās tveršanā – ja mazais vēl tikai gatavojas pirmajam ķerienam, kāds meklē dāvanu raudzībām tikko dzimušam mazulim vai tml., tad mēs kā pirmo iesakām Oball Classic, jo tā ir vismazākā un visvieglākā (36 g). Otra alternatīva ir Oball Jellies – lielums, svars un funkcionalitāte pilnīgi tāda pati – te jautājums tikai par krāsām un dizainu – Oball Jellies ir pastelīgākos toņos, nedaudz caurspīdīga materiāla ar mirdzumiņiem – manuprāt, vecāku, ne bērna, gaumes jautājums :)  Abas šīs bumbas tātad ir 10 cm diametrā, sver 36 g.

Ja mazais jau kaut ko ceļ un vecāki saka, ka bērns ir īsts stiprinieks, ka mazajam ir vismaz 5-6 mēneši, tad pilnīgi droši ceļam priekšā arī Oball Original – tā nu ir viena catchy bumba – tā patīk kā lieliem, tā maziem – bij’ mums gadījums, kad mamma nopirka mazajam bumbu un pēc dažām dienām atbrauca pakaļ vēl vienai, jo lielākā māsa – 11 gadi – esot noprivatizējusi :) šī bumba, lai arī 11.4 cm un liekas, ka starpība nav liela, tomēr jau ir saredzami lielāka un sver arī nedaudz vairāk – pāri par 40 g.

Trešo, ko uzreiz piedāvājam mazulim ir Really Big Oball – pamatīga bumba kārtīgai akrobātikai. Šī nu arī derēs visai ģimenei – kā mazajam 5mēnesīgajam kārtīgi loceklīšus izstaipīt, tā tētim ar vecāko brāli basketbolu uzspēlēt vai futbolu uzsist.

Šīs nu ir tās izvēles, ko ceļam pavisam mazajiem priekšā – un atkal jāizvēlas? Tad nu atklāšu arī mūsu “ideālo” komplektu – mēs iesakām vienu mazu un vienu lielu. Par mazo galu viennozīmīga viedokļa nav – tas vairāk atkarīgs no iepriekš minētajiem apsvērumiem – bērna vecuma un attīstības posma – ja pieredze ar mantiņu cilāšanu jau ir, tad Original, ja nav, tad Classic. Un kā otru tad Really Big… un viss spektrs tad, patiesībā ir nosegts. Mazākā bumba palīdzēs sagatavoties pirmajam tvērienam, iemācīs pārlikt no vienas rociņas otrā, apmierinās pirmo ziņkārību – varēs gan mutē iebāzt, gan pirkstiņus izvingrināt. Īsi sakot – attīstīs mazo motoriku un nebūs garlaicīga arī tad, kad pirksiņi jau būs itin veikli – tad varēs mācīties ķert, mest un žonglēt :) Savukārt otra – lielākā – jau būs kārtīgai akrobātikai ar visām četrām, izstaipīs kājas un rokas, palīdzēs izvingrināties pēc snaušanas un pirms ēšanas :) ar šādu komplektu mazajam būtu jāpietiek visām dzīves situācijām krietni ilgā vecuma amplitūdā…

…un tomēr mums ir vēl visvisādas bumbas: grabuļbumba Oball Rattle ar papildus skaņu efektiem, Big Oball un Stranz bumbu sērija, kā arī Oball 3 in 1, kas pievieno sevī arī piramīdas efektu… un būs vēl, mēs strādājam, lai Oball jaunumi būtu arī pie mums jau pavisam drīz! Tā ka… bumbojam!

Tags: ,

Leave a Reply