Mūsu slapjais varoņdarbs

flexi-bath-kids-1Lielākā daļa Robina bērnu lietu tiek krāmētas lielās kastēs un gaidīs brālīti vai māsiņu… sevišķi jau tās mantas, kas pirmajos mēnešos tikpat kā jaunas. Tomēr vienu lietu nu gan steidzu atdot kādiem draugiem vai paziņām, kas gaida mazuli – vanniņas… Jo tās aizņem tik dauz vietas! Arī tad, kad Robins vēl aktīvi plunčājās pa mazo bērnu vanneli, man vienmēr bija tīri problemātiski atrast tai piemērotu vietu mūsu vannas istabā (sevišķi jau tāpēc, ka man, kā kārtīgai puikas mammai, bija zila vanniņa! pat veselas divas, jo pirmais pirkums izrādījās dārgs, bet bezjēdzīgs). Turklāt mums nemaz nav tā mazākā vannošanās zona… Īsi sakot, vanna bija mūsu neatrisinātā problēma, jo mēs neko neiznājām par Flexi Bath™.

Flexi Bath™ ir salokāma bērnu vanniņa, turklāt ļoti ‘muka – pieejama 6 košās krāsās. Tās tilpums ir 39 litri (!) un tā piemērota bērniem no 0 līdz 4 gadu vecumam. Lai arī paskatoties uz Flexi Bath™ liekas, ka tā ir mazāka nekā standarta bērnu vanniņa, patiesībā tā nemaz nav, vienkārši tai nav ierastās apaļās malas. Flexi Bath™ izmērs ir  66.5 x 39 cm un kad tajā ielej ūdeni, tā kļūst ļoti stabila, pateicoties elementārām fizikas īpašībām. Turpretī tad, kad vannošanās laiks garām, ūdeni var izliet pa ērtu korķi vannas grīdiņā un vanniņu salocīt un nolikt malā, lai neaizņem vietu. Tieši tik vienkārši! Un vēl svarīgi (nu vismaz man likās, ka forša fīčiņa) pieminēt, ka vannas korķis darbojas arī kā termometrs – tumšs, ja ūdens ir par aukstu, sarkans, ja par karstu.

Turklāt Flexi Bath™ izgatavotāji, kā jau dāņi, ir ļoti draudzīgi – draudzīga gan bērnam – vanniņas materiālā nav nekādu bērnam kaitīgu ķīmisku savienojumu, krāsvielu vai tml. Tās kvalitāte pilnībā atbilst EN-71 direktīvas standartiem, kas ir domāti rotaļlietām. … gan arī dabai – cik nu plastmasas bērnu vanniņa var tāda būt :) pat iepakojuma materiāls izgatavots no otrreizējā pārstrādes kartona :)

Lūk tādu skaistu un ļoti praktisku lietu mēs esam jums sarūpējuši, par ko pašiem ir liels prieks un atkal pamats lepoties, jo nu atkal mēs esam tie pirmie, kas šo ved uz Latviju :) Turklāt salīdzinājumā pat ar tuvajām un tālajām ārzemēm, iepazišanās laikā esam sarūpējuši jums ļoti pievilcīgu cenu Flexi Bath™ – 18 Ls.

Tags:

Leave a Reply