Apsveikumi bērnu dienā!

Laikam jau to neoficiālo svētku bērniem ir daudzumdaudz – piemēram, Robinam ir viņa Robinvārdadiena (kaut daudzi to nezin) janvārī, tad pirmā vārda diena Edvardos tepat maijā un tad vēl dzimšanas diena. Un vēl Ziemassvētki, Lieldienas, Līgo un citas tādas svinamdienas, kuras noteikti kalendārā nepaliek nepamanītas… bet īpaši bērniem veltīta ir Bērnu aizsardzības diena. Atzīšos, ka svinēt mēs gan nesvinam, lai gan rabarberu rausi varētu uzcept :) bet kāda dāvaniņa mūsu mazajiem klientiem būtu jādāvina gan, vai ne?

Mums padomā ir pat divas. Pirmkārt, visiem, kas 1.jūnijā veiks pasūtījumus, pirkuma maisiņā ieliksim kādu dāvaniņu no muki.lv :) kas tas būs, lai paliek pārsteigums, labi? :)

IMG_5202

Otrkārt, esam sarunājuši ar Robina vecomammu, kas saimnieko brīvdienu mājā “Ezerkrasti”, ka visu jūniju viņa būs īpaši laipna pret muki.lv viesiem – ikviens, kas jūnijā izdomās atpūsties viņas jaukajā, jaukajā brīvdienu mājā (nu tas nozīmē, ka atpūtīsies tur jūnijā vai sarunās jūnija laikā kādu citu tālāku datumu) un piesauks muki.lv, varēs saņemt 10% labāku cenu :) un ja jums tagad liekas, ka šitā nav tāda īpaša dāvana, tad esiet droši, ka īstenībā tas ir labāk, kā varētu likties. ikviens mūsu draugs vai paziņa, kas tur nokļuvis, pēc tam saka, ka iepriekš nav varējis nemaz iedomāties, cik tur ir forši – ezers turpat pie mājas durvīm, iekšā viss smuks un sakopts un īpaši iekārtots (‘muki domāšanas stilā) un tāds liels liels miers… mums tur ļoti patīk – Robinam arī :) un mūsu suņmeitenes vispār dievina to vietu, jo var skriet un skriet līdz beidzas visi spēki. un ja paveicas Robinu tur var satikt personīgi :)

Leave a Reply