Eko lietu lietpratēji – Dabas Dobe

Dabas dobe logo

 

Mēs turpinām draudzēties ar Dabas Dobi, kas piegādā ekoproduktus uz mājām! Iepriekš priecājāmies redzēt pie sevis jaunus apmeklētājus no Dabas Dobes – tagad aicināsim savējos ieskatīties www.dabasdobe.lv :) Turklāt tagad tam ir vēl īpašāks iemesls kā parasti – lai gan arī parasti tā ir riktīgi forša vieta, kur iemest aci, ja gribas ko īpaši izlolotu savam galdam vai mazuļa puncim – tur viss esot no riktīgām lauku zemnieku dobēm pie jūsu namdurvīm (un es palasījos, ka tagad piegādes ir katru dienu, tā ka palicis vēl ērtāk…). Nu jā, bet tas īpašākais iemesls ir tāds, ka līdz pat maija beigām Dabas Dobe iepriecina www.muki.lv mammas un tētus ar 15% atlaidi visiem produktiem, kas saistīti ar bērniem:

bērnu  dabīgajai kosmētikai (Madara, Weleda, pourCarite, Logona)

eko autiņbiksītēm Moltex

eko pārtikai bērniem

rotaļlietām

Dodiets iepirkties uz www.dabasdobe.lv/bode un aizpildot ailīti “uzvārds”, pieraksti arī paroli – muki.lv. Piemēram, “Kalniņa muki.lv”. Ja nu aizmirstās to pieminēt, vienmēr var uzrakstīt e-pastu Dabas Dobes meitenēm uz dabasdobe@dabasdobe.lv, lai saņemtu savu muki.lv atlaidi! 

Un vēl – 15% atlaide arī grāmatām – lai vecāki lasa un zaļi izglītojas! 

Nu tā… tie tad mūsu draugi, jo domā kaut kā līdzīgi kā mēs un mums patīk daudz kas, kas tur ir. Ne jau tikai pārtika, tur ir arī mājas lietas un vēl visādas noderīgas štelles. Tur vienkārši vajag ielūkoties un pašiverēt!

 

Tags: , ,

Leave a Reply