Paldies par labiem vārdiem :)

Tik daudz kas mainījies mums pēdējos mēnešos – gan kurpītes, gan bumbas, gan citas rotaļlietas… tā nu atļāvāmies uzticīgajiem klientiem aizsūtīt ziņu par jaunajām lietām pagājušā nedēļā… nezinājām, kā būs. un tad par lielu lielu prieku saņēmām tik daudz labu vārdu, tik daudz pozitīvu atsauksmju un veiksmes vēlējumu, tik uzmundrinoši :) Tad nu gribējām pateikt – PALDIES! Tas tiešām ir tas, kas mūs mudina rosīties :) 

Un vēl gribēju šeit, ar laipnu šīs māmiņas atļauju, publicēt vienu vēstulīti par mūsu kurpītēm, lai tiem, kas lāga nevar izšķirties, vai tiešām tās ir īstās, ir arī kāds galīgi neieinteresētas personas viedoklis. 

“Vispirms – Latvijas Pasts nostrādāja ideāli – otrdien vēlu vakarā tik sarunājām pasūtījumu un ceturtdien pēcpusdienā jau kurpes bija kājās. Biju pārsteigta par šādu operativitāti.

soft sole baby shoe box

Otrkārt – atvēru paciņu, un mani pārsteidza pat kurpīšu iepakojuma kastīte – tā taču īsta dāvanu kastīte! Tā arī nosaucu kurpītes par manu dāvanu meitiņai dzimšanas dienā:). Bet ja nopietni – varētu arī muki.lv lapā parādīt bildi ar kurpītēm kastītē. Man tikai ieraugot kastīti ienāca prātā, ka vēl dažiem jaukiem bērniņiem labprāt tādu dāvaniņu uzdāvinātu. Izskatās, ka tās nav tikai kurpes. Un tā arī izreklamēju savām draudzenēm, kurām  nav mazu bērnu – ka tā būtu superīga dāvaniņa, ja pie kāda jāiet ciemos. Meitu mammas jau nu laimē izkustu noteikti.

Tad nu par kurpītēm, mums tika brūnās ar pumpām. Riktīgi patīk! Gan pumpas, gan kvalitāte! Meitukam arī patīk. Pirmais darbs bija mēģināt noknibināt pumpas :), tad pagaršot. Uz kājas liekas ērti, jo bērns jau gudrs – kas nepatiks, par to liks manīt. Jāatzīst gan, ka tagad apavus valkājam biežāk, tāpēc vien, ka man kurpītes patīk. Līdz tam dzīvojāmies pārsvarā plikām kājām vai zeķēs. Kurpes ir ērtas arī plikās kājās. Nu nav pilnīgi nekā slikta ko pateikt. Pat lipeklim forma forša – labi satur kopā. Var jau noteikti nojaust, ka esmu pret augstajām kapēm un ciešajām potītēm. Arī tajos laikos, kad tas bija moderni un tā ieteica, mani lielie bērni staigāja basām kājām vai zeķēs – kā es varu bērnam vilkt ko tādu, kas pat izskatās nedabīgi un neērti. Un visi bērni ir stāvējuši un sākuši staigāt ļoti stabili, mākot sajust līdzsvaru. Man prieks, ka nu manas domas ir modē un beidzot staigājam moderni un arī modernās kurpēs :)

Es noteiki iegādāšos arī nākamā izmēra apavus! Vēl tik līdz galam jāizvēlas kādus. Patīk visas!!!! 
Tā kā – uz drīzu tikšanos! Lai veicas!”

____________

P.S. Ja ir vēlme saņemt ziņas un jaunumus no mums, bet līdz šim ar jums neesam ar epastiem apmainījušies vai jums ir aizdomas, ka neesat saņēmuši ziņu par jaunumiem no mums pagājušā nedēļā, tad droši rakstiet mums uz muki.lv@inbox.lv un mēs arī jums turpmāk aizrakstīsim, ja mums būs kas svarīgs sakāms :)

Tags:

Leave a Reply