Robins sācis staigāt!!!

pinkwhiteflower3Nu jau laikam var teikt, ka Robins sācis staigāt. Pirmos solīšus spēra par prieku tētim vārdadienas priekšvakarā, bet nu brīvdienās ir centīgi trenējies un nu jau slienas augšā pat telpas vidū (dupsis gaisā, rokas taisnas un augšā ir!) un dodas sev vien zināmā virzienā ar smalkiem spiedzieniem pavadīdams sajūsminošo nodarbi :) un var tikt kājām pāri istabai, bet pa ielu kājo mammai pie rokas, un ja vēl lielo pirkstu atbalstam iedod tētis…!

un mums arī kurpītes atvestas :) pilnīgi par tēmu, vai ne? ļoti liels vedums gan nav, tādēļ jau tuvāko nedēļu laikā centīsimies krājumu vēl papildināt. bet nu tomēr…

Ir atjaunoti krājumi populārākajām kurpītēm – rozīgi baltās ar puķīti un visu laiku populārākās – rozīgi brūnās ar puķīti (nu ir jau arī smukas un modelītis ļoti pateicīgs un stabils). Tās tagad atkal pieejamas. Papildināti zābaciņu (gan brūnu, gan rozā) krājumi, ja nu kādam liekas, ka tādi būtu tagad tieši laikā. Un ir arī viens jauns modelītis… nu un ir arī šis tas cits, kas iepriekš bija izpirkts, bet tagad ir atkal :) Un kā jau rakstīju augstāk, būs pēc pāris nedēļām cerams vēl papildinājums :) Tomēr neatlieciet pirkumu uz pēdējo brīdi – vislabāk kurpītes rezervēt, lai kāds nenorezervē pirms jums – pie mums blatiņu nav, kurš pirmais piesakās, tas pirmais dabon kurpītes :) 

Lai raiti solīši un saulains pavasaris!

Tags: ,

Leave a Reply