Lielajiem brāļiem un māsām

Solar systemEsam priecīgi pavēstīt, ka mums ir ienācies arī kaut kas jauks priekš lielākiem bērniem. Tās ir 4M rotaļlietas – spēles, kas aizvilinās bērnus no tv un datoru ekrāniem, lai ne vien rotaļātos, bet izzinātu, atklātu un radoši pavadītu laiku. Nekas nav izdarīts priekšā – viss ir jāpaveic pašiem, taču ir sagatavota ierosme un viss nepieciešamais, lai ieceri īstenotu. 

4M rotaļlietas motivē bērnus ieraudzīt pasauli pilnīgi jaunā veidā un jaunos māksliniekus izteikt sevi oriģinālās idejās. Tās modina mazos zinātniekus un māksliniekus un pārvērš mācīšanos rotaļās. Šīs rotaļlietas atzinīgi novērtējuši vecāki vairākās pasaules valstīs, tostarp piešķirot neskaitāmus apbalvojumus dažādām šo sēriju rotaļlietām. 

Mums patīk, ka virkne šo rotaļlietu ar atzīmi “Green Science” rāda bērniem, kā efektīvi izmantot dabas resursus un likt lietā otrreizējo pārstrādi. Mums patīk, ka radošo sēriju rotaļlietas piedāvā bērniem vienkāršas idejas un visu vajadzīgo maziem radošiem eksperimentiem, ko pārvērst praktiskās lietiņās sev un mīļās dāvaniņās radiniekiem. Mums patīk, ka ikviena rotaļlieta nes sevī līdzi mazāku vai lielāku atklājumu. Īsi sakot – šīs lietas mums ļoti patīk! 

Šobrīd piedāvājam iepazīties ar šīm rotaļlietām sākot ar mazu daļu, taču to ir daudz, daudz, daudz… mēs centīsimies klāstu paplašināt, cerot, ka jums šīs mantiņas arī patiks tikpat ļoti kā mums :)

Tags:

Leave a Reply