Bērna drošība automašīnā ir jūsu rokās » bilde12

bilde12

Šajā attēlā redzamie mazuļi noteikti stipri pāragri nokļuvuši šāda modeļa autokrēslos, tādēļ galvas balsti nesargā viņu galviņas un nenotur vietā augumiņus, kā arī jostas ir vaļīgas un nepasargās mazos sadursmes brīdī.


2 Responses to “bilde12”

  1. mssd Says:

    ārprāts! vecāki neredz,ka šie sēdekļi ir pilnīgi nepiemēroti!? paldies par rakstu,atzīšos,ka arī,lai gan pareizi novietotā sēdeklī, tomēr pārāk vaļīgi biju sprādzējusi savu bērnu. Tagad noteikti zināšu!

  2. admin Says:

    vecāki nevis neredz, bet nedomā. godīgi runājot man grūti saprast, ko viņi domā… es nezinu. un nav tā, ka tie vienmēr ir neizglītoti, bezatbildīgi vai sazin kā citādi tādi nejēdzīgi vecāki. mūsu radu ģimene (dzīvojam kaimiņos) regulāri aizņemas auto, lai pārvestu no tuvējā ciemata bērnus. vakar noskatījos, kā viņi pārbrauc. 2,5gadnieks sēž krēsliņā – mūsu KISS, atmuguriski (savā auto sen jau brauc ar skatu uz priekšu mūžvecā krēsliņā, kas droši vien sadalītos saskaitāmajos, ja nokļūtu īstā sadursmē). Bet bērns nepiesprādzēts… vienkārši sēž. un pirmklasnieks sēž priekšējā sēdeklī. vai piesprādzēts – maybe, bet jebkurā gadījumā, viņa augums, miesas būve un vecums nav ne tuvu tam, lai brauktu kā pieaugušais priekšējā sēdeklī. un cilvēki izglītoti, mīloši vecāki… tētis, tas pats, kurš atstūrēja vakar mājās pieminētos bērnus, pirms dažiem mēnešiem cieta avārijā, sasita auto lupatās, tā ka droši vien nojauš, kādi spēki ir iesaistīti auto negadījumā un neslimo ar pašpārliecību “es māku braukt – es nekad avārijā nenokļūšu”… bet kaut kādu iracionālu apsvērumu dēļ viņam droši vien šķiet, ka viņa bērni fizikai nepakļaujas un sēdēs kā piemūrēti sēdvietās un notikumi trauksies viņiem garām neskarot viņus pašus…

Leave a Reply