Mūsu bikšutesti » Brūnās un ūdentiņš

Brūnās un ūdentiņš

…Tās atgrūž mitrumu!!! Visu kārtu ieliktņi iekšā lieliski pasargās jūsu dīvānu no mitruma un ir pilnīgi droši, ka ārpusē tas nenokļūs, jo tas nespēs izkļūt kārtām cauri. Uzlejot uz šiem ieliktņiem ūdeni, tas saveļās mazās lodītēs un peļķītēs un paliek virspusē – tieši pie mazuļa dupša. Pēc sava “ekspermenta” skatījos, blisināju acis un pārbaudīju, vai neesmu ielikusi ieliktņus otrādi…


3 Responses to “Brūnās un ūdentiņš”

 1. juune Says:

  Jebkurš autiņu ražotājs un [nopietns] lietotājs pateiks, ka šādi nav iespējams pārbaudīt autiņu uzsūktspēju un sausumu. Bērna dupsim ir jābūt pie autiņa, un jābūt pietiekami cieši pie autiņa, tikai tā to var notestēt. Pie tam urīnam ir konkrēti citāda viskozitāte nekā ūdenim.
  Bitti Tutto nav ne vainas. Tas ir kājstarpē šaurākais autiņš, ko esmu satikusi, un ieliktņi nebūt nav jāliek visi, it sevišķi mazam bebim, tad arī nebūs kārtu kārtas; tie arī ir salīdzinoši ļoti uzsūcoši savam izmēram. Arī izmēru variācija ir viena no lielākajām.
  “Suedecloth” pārklājums autiņiem vai to ieliktņiem ir ļoti laba lieta, jo atšķirībā no mikroflīsa, nesaveļas un nepliek ciets, mazgājot kopā ar dabīgo šķiedru audumiem — ieliktņiem.
  Mūsu kolekcijā gan tāds ir tikai viens, jo dārgs; un tomēr, ja ieliktņi ir jālieto visi [jo bērns lielāks un nasks slapinātājs], tad tā konstrukcija ir mazliet neveikla.

 2. admin Says:

  Es gan atzīstos, ka esam auduma autiņu lietošanas ceļa sākumā un nevaram sevi pieskaitīt pie “nopietniem” lietotājiem tādā ziņā, ka mums nav auduma autiņu kolekcijas – mums ir tikai vieni vienīgi SoftBums un noteikti citu arī nebūs, jo šie mums ļoti patīk :) Turklāt mēs nekad šo ceļu nebūtu uzsākuši, ja nebūtu sastapuši SoftBums bikšeles, jo viss cits, ko iepriekš biju paturējusi rokās, tomēr likās priekš mums nepiemērots iepriekš aprakstīto bažu dēļ. Man ir tāda iekšēja sajūta, ka Softbums galvenokārt ir vairāk priekš tiem “neprofesionāļiem”, kas sev klusi spēj atzīties, ka nekad nekolekcionēs auduma autiņus, neizmēģinās x dažādus veidus un lietos tos tikai tad, ja tas būs ērti un vienkārši. Ar to es negribu nekādi aizvainot tos, kas ar prieku ir nodevušies daždažādu auduma autiņu izmēģināšanai un vēlas izzināt to lietu līdz saknei 😉 Es vienkārši zinu, ka man tam būtu par maz apņēmības un man ir aizdomas, ka Softbums ir domāti tādiem, kā es :)

  Tāpat ne ar pušplēstu vārdu nesaku, ka kādi no autiņiem ir slikti, tikai paužu savu subjektīvu viedokli un salīdzinot autiņus pēc “eksterjera”, kuri būtu vai nebūtu mūsu personīgā izvēle (nemot vērā visu augstāk minēto par manu “sliņķa” profilu 😉 ). Kā arī piebildīšu, ka nevienus no bikšukiem necenšos nomelnot un visu bikšeļu zīmolus rūpīgi paslēpu, vārdā nesaucu utt., tādēļ, ja kāds starp tiem ir sazīmējis savējos un priecīgi tos lieto, tad tas taču ir forši :) Domāju, ka reāli visiem auduma autiņiem ir savi plusi un mīnusi, turklāt kas vieniem lietotājiem liekas pluss, citiem ir mīnuss un otrādi, vai ne? :)

 3. juune Says:

  Es arī sāku ar tieši tādu pašu domu, ka vajag max vienkārši un ērti, t.i., priekš sliņķiem :) Tikai kaut kā sanāca, ka aizrāvos 😀 un arī secināju, ka konkrēti priekš mums labāk, ja autiņi ir dažādi, jo katrs tomēr labāk noder citam gadījumam.
  Btw, es nekādā veidā negribēju būt uzbrūkoša, tikai ļoti gribēju norādīt uz šo īpatnību par autiņu testēšanu ar uzlietu ūdeni, jo rezultāti it kā ir tik kliedzoši, bet reāli neko nepasaka.
  Patiesībā es ļoti priecājos, ka Latvijā uz vietas tagad ir nopērkama/pieejama vēl kāda forša mazgājamo autiņu sistēma, jo vismaz tajā brīdī, kad meklēju autiņus savai meitai [pirms ~ 2 gadiem], esošais piedāvājums galīgi neuzrunāja. Trakākais ir tas, ka, šķiet, liela daļa mammu, dzirdot par mazgājamiem autiņiem, joprojām spēj iztēloties tikai marlīšu kaudzi, tā ka, cerams, muki.lv palīdzēs Latvijā izplatīties info, ka mazgājamie autiņi arī ir paguvuši modernizēties, un tagad ir forši un ērti :)
  Testam izvēlētos autiņus atpazīt gan ir gauži viegli, jo tie divi, kas nav lētuči, ir ļoti populāri un ar katrs ar savu unikālu īpašību [staipīgās jostiņas aizdares un dīvainā iepogājamo ieliktņu konstrunkcija], kas nav praktiski nevienam citam 😉

Leave a Reply