Mūsu bikšutesti » Melnbaltās

Melnbaltās

Otras kabatas tipa bikšeles, kuru ārējais audumiņš ir tāds kā samtīgs. Ļoti vienkāršas, mazliet ar lētuma piesitienu – par ieliktni Jurģis nosaka: “Tāds dubultā sašūts frotē dvielis.” Laikam varu piekrist, bet ja tas pilda savu funkciju un uzsūc mitrumu, kāpēc gan ne? Tāpēc izmēģinu samitrināt tos ar ūdeni – ieliktnis piesūcas ātri, tiešām kā dvielis, savukārt bikšeļu ārējā materiālā var droši no veikala mājās nest zivtiņas – nelaiž cauri ne pilīti ūdens. Diez, cik tas ir elpojošs? Kā, nez, to var pārbaudīt? Mikroflīsa kārta (kad ieliktni ieliek kabatiņā, tā sanāk pie mazuļa dupša) arī paliek nedaudz mitra, ja zem tās ir mitrais ieliktnis – acīmredzot nav gana blīva. Gluži pretēji Softbums mikroflīsa kārta ieliktnim, kas saskaras ar mazā dupsi patiesi ir pavisam sausa arī aplieta ar ūdeni – pēc taustes šis flīss ir daudz blīvāks un kvalitatīvāks.

Lai arī izmēros nedaudz lielākas kā SoftBums, sver mazāk, 105 g (SoftBums 120 g), kas visvairāk ir uz ieliktnīša rēķina, jo tas ir būtiski plānāks un vieglāks, kas arī ietekmē to, cik mitruma tas spēj uzsūkt.

Rezumē. Jā, droši vien, tomēr ļoti nepārliecina izpildījuma kvalitāte un materiāli. Un tas ir pocket… bet tas jau ir subjektīvi. Ejam tālāk!


Leave a Reply